AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ:୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦୁଇ ଦୁଇ ଥର ଚଢାଉ, ଦେଢ଼ କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା: ନବଦାସ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋପାଳର ହେବ ନାର୍କୋ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ ଘଟଣା, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର: ମହୁମାଛି ଆକ୍ରମଣରେ ୧୫ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଦୌଡିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ଅମିତ୍ ଶାହା, ବୁଥ ସ୍ତରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କମୁଛି ଶୀତ, ବଢୁଛି ତାତି: ଟ୍ୱିନସିଟିରେ ପାରଦ ଉପରମୁହାଁ
  • ||

ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ; ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ପରେ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ

6/11/2018 at 12:06 PM

ଅନୁଗୋଳ ୬|୧୧:  ଛାଇ ଆଲୁଅର ଖେଳ ଭଳି ଚାଲିଛି ସାତକୋଶିଆରେ ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ। ଓଡିଶାର ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ ଫେଲ୍ ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ବି ତାର ପ୍ରଥମ ଆଟେମ୍ପଟ୍ ରେ ଫେଲ୍ ମାରିଛି । କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ପାଖରୁ ଅଳ୍ପକେ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ସେପଟେ ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଦେଖି ଯଶୋଦା କୁଆଡେ ଡରୁଛି । ଏସବୁ ଦେଖିଲା ପରେ ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ ଫେଲ୍ ମାରିବ ବୋଲି ସାତକୋଶିଆବାସୀ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କଲେଣି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ମିଶନ୍ ଫେଲ୍ ମାରିବ କି ? ପ୍ରଥମେ ରାଜ୍ୟ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଟିମ୍ ଆଉ ଏବେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଟିମ୍ ହାତରୁ ଖସି ଯାଇଛି ସୁନ୍ଦରୀ । ବାରମ୍ବାର ଚକମା ଦେଇ ଖସି ଯାଉଛି ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ । ଦିନ ପରେ ଦିନ ଗଡୁଛି ହେଲେ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରାପଡୁନି । ଅପରେସନ୍  ସୁନ୍ଦରୀ ପାଇଁ ଚନ୍ଦକାରୁ ଆସିଥିବା କୁମ୍ କି ହାତୀ ଯଶୋଦା ସୁନ୍ଦରୀକୁ ଖୋଜିଖୋଜି ତା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇଥିଲା । ହେଲେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ୍ ଟିମ୍  ର ନିଶାନାରେ ଲାଗିଲାନି ସୁନ୍ଦରୀ । ଡିଆଁମାରି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଳାଇଲା । ଆଉ ଏପେଟେ ସୁନ୍ଦରୀର ଆକ୍ସନ ଦେଖି ହାତୀ ଯଶୋଦା ବି ଡରିଲାଣି ।

ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଟ୍ରାଙ୍କୁଲାଇଜ ଟିମ୍ କୁ ଦେଖିଲେ ଡିଆଁ ମାରୁଛି । ବନ ବିଭାଗ କହୁଛି ସୁନ୍ଦରୀକୁ କାବୁ କରିବାକୁ ହେଲେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ । ଆହୁରି ହାତୀର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଏବେ ମଝିପଡା ଗାଁ ପାଖାପାଖି ଥିବାରୁ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି ।

ସୁନ୍ଦରୀ ଖସିଯାଉଥିବାରୁ ସାତକୋଶିଆବାସୀଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟଚ୍ୟୁତ ହେଲାଣି । ବାଘୁଣୀ ସୁନ୍ଦରୀ ଧରିବା ଆଳରେ ବନ ବିଭାଗ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଛି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଲେଣି ।

   Related Posts