ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଦେଶୀ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଲେ ମୌନି ରୟ : ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଫଟୋ…

24/09/2021 at 11:13 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୦୯ : ଛୋଟ ପରଦାରୁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ଦକ୍ଷ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ମୌନି ରୟ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମତୁଆଲା କରିଥାନ୍ତି । ମୋନି ରୟ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲି ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ଯୋଗୁଁ ସଭିଏଁ ପାଗଳ ।

ମୌନି ରୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ । ସେ ନିଜର ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ତାଙ୍କ ତାପମାତ୍ରା ବଢାଇଥାନ୍ତି । ମୌନି ସବୁବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରୁହନ୍ତି । ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ମୋନିଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।

ଏବେ ପୁଣି ଥରେ , ମୌନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୋସ ଉଡାଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କିଛି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ଦେଶୀ ଲୁକ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି। ମୋନି ନିଜର ସାଢୀର ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

News18hindi

ଏଥି ସହ ମୌନି ଗାଢ ରଙ୍ଗରେ ଆଖି ମେକଅପ୍ କରି ନ୍ୟୁଡ୍‌ ମେକ୍‌ଅପ୍‌ରେ ଏକ ସିଲଭରର ଚମକଦାର ଶାଢୀ ସହିତ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ମୌନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବଳ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟରେ ନୁହେଁ ପାରମ୍ପାରିକ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ କାହାକୁ ପାଗଳ କରି ପାରିବେ। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ତେବେ ମୌନି ଟିଭି ଶୋ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ । ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆୟାନ୍ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓ ‘ଡିସ୍କୋ ବଲମା’ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।  

   Related Posts