scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ସହ ଲୁହା ରଡ୍‌ରେ ଦେଉଥିଲା ଚେଙ୍କ, ଗିରଫ ହେଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୌଲବୀ

17/12/2019 at 9:38 AM

ଫତେହପୁର ୧୭।୧୨: ମହିଳାମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା କମିବାରେ ନାଁ ନେଉନାହିଁ । ପ୍ରତି ଦିନ କିଛି ନା କିଛି ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ବିହାରରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲାରେ ମୌଲବୀକୁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ରହାବରେ ଇସଲାମ୍ ପରଭେଜ୍ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୌଲବୀ ରହାବରେ ଇସଲାମ୍ ପରଭେଜ୍ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେବା ସହ ଲୁହା ରଡ୍ ରେ ମଧ୍ୟ ଚେଙ୍କ ଦେଉଥିଲେ । ପୋଲିସ ମୌଲବୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କହିଛି ।

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଫତେହପୁରରେ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ନିଆଁରେ ପୋଡିଦେବା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ହୁସେନଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୧୮ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ ଘରେ ଏକା ଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦାଦା ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଘର ଭିତରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ନିଆଁ ଲଗାଇବା ପରେ ଘରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ । ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ଦେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ମା’ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ନିଆଁ ଲିଭାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କାନପୁର ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା କମିଶନ ସଦସ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ପହଞ୍ଚି ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ପୀଡିତାହ୍କ ଶରୀରର ୯୦ପ୍ରତିଶତ ଜଳିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜୀବନ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ପୀଡିତା ।

   Related Posts