Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିମିଳିପାଳ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଖୋଲିଲା କାଳ ଡ୍ୟାମ୍ ଗେଟ୍
  • ||
  • ପାଣି ଘେରରେ ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକର ୨୦ ଗାଁ, ଦୁର୍ବଳ ନଦୀବନ୍ଧ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାରେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ଉପର ତଳ କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୦୯୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଉ ନାହାନ୍ତି ବିଶିଷ୍ଠ ଶିଳ୍ପପତି ତଥା ଭାରତର ୱାରେନ୍ ବଫେଟ୍‌ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା: ୬୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମହାନଦୀ ଫୁଲୁଛି : ବୌଦ୍ଧରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ହରଭଙ୍ଗା ବ୍ଲକ୍‌ର ୫୫ ଗାଁ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • କୁଲଗାମରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ୍ ମାଡ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ସହିଦ
  • ||
  • ଏସିଆ କପ୍ ପାଇଁ କୋହଲି ପ୍ରସ୍ତୁତ : ଇନଡୋର୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ କଲେ ଜୋରଦାର ଅଭ୍ୟାସ
  • ||

ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ରେ ଭାରତୀୟ ବଜାରକୁ ଆସିବ Motorola Razr , ଲଞ୍ଚ ପରେ Flipkartରେ ହେବ ଉପଲବ୍ଧ

14/03/2020 at 2:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୦୩ :  ଚଳିତ ବର୍ଷର ଉଚ୍ଚ ଫୋଲଡେବଲ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ Motorola Razr ୨୦୧୯ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବରେ  ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୬ରେ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ । ଏହି  ଫୋନ୍‌ଟି ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ସାଇଟ୍ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ନୂତନ ଫୋନ୍ ବିକ୍ରି ନେଇ ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟରେ ବିଜ୍ଞାପନ  ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଲଞ୍ଚ ସମୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତେବେ ଭାରତୀୟ ଟଙ୍କାରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଟଙ୍କାରୁ ବି ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। କାରଣ ଆମେରିକାରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୧,୫୦୦ ଡଲାର ଥିଲା, ଯାହା ଭାରତୀୟ ମୁଦ୍ରା ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରାୟ ୧,୧୧,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଅଟେ।

୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ନୂତନ Motorola Razr ୨୦୧୯ ଲଞ୍ଚ ହେବାର ତାରିଖ ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ବ୍ୟାନର ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ମାଇକ୍ରୋ ସାଇଟରୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ, Motorola Razr ୨୦୧୯ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବିକ୍ରି ଆରମ୍ଭ କରିବ ।

ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ଆମେରିକାରେ Motorola Razr  ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ଭାରତରେ ଫୋନ କେଉଁଠାରେ ଲଞ୍ଚ ହେବ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଅନଲାଇନରେ ଲଞ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାରତରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବାତିଲ ହେଉଛି।

Motorola Razr ୨୦୧୯ର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହାର ଏକ ଫୋଲଡେବଲ୍ OLED ଫୋନ । ଯାହା ୬.୨୦ଇଞ୍ଚ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପରିଣତ ହୁଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏଠାରେ ଫୋଲ୍ଡିଂ କରିବା ପରେ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଡିସପ୍ଲେ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୭୧୦ ପ୍ରୋସେସର୍ରେ ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଫଟୋଗ୍ରାଫି ପାଇଁ ଏହାର ପଛରେ 16MP କ୍ୟାମେରା ରହିଛି |

   Related Posts