ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

୨୫ ବର୍ଷରେ ୨୨ ପିଲାର ମା’, ଆହୁରି ୮୩ ଜନ୍ମ କରିବାରେ ଟାର୍ଗେଟ୍

30/09/2022 at 11:06 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୦୯: ଦୁନିଆରେ ସବୁ ଜିନିଷ ଉପରେ ମହଙ୍ଗ ବଢୁଛି । ଏହି ସମୟରେ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ପରିବାରର ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି । ଏମିତିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ତାହା ହେଉଛି ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ । କାରଣ ସେ ମାତ୍ର ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ୨୨ଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆହୁରି ୮୦ ସନ୍ତାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି।

‘ଦି ସନ୍’ ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ରିଟେନରେ ରହୁଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଖ୍ରୀଷ୍ଟିନା ଓଜଟର୍କ। ସେ ଜଣେ କୋଟିପତି ପୁରୁଷଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ୨୦୧୪ ମସିହାରେ କ୍ରିଷ୍ଟିନାଙ୍କୁ ମାତ୍ର୧୭ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ଝିଅ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ଝିଅର ଚିତ୍କାର ଏବଂ ଖେଳିବାକୁ ପସନ୍ଦ କଲେ ଯେ ସେମାନେ ୧୦୫ ରୁ ଅଧିକ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ । କିନ୍ତୁ ମାନବ ଶାରୀରିକ ବିଜ୍ଞାନ ଅଧୀନରେ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ତେଣୁ ସେ ସରୋଗେସିର ରାସ୍ତା ବାଛିଥିଲେ।

ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ, ଦମ୍ପତି ସରୋଗେସି କରୁଥିବା କମ୍ପାନୀଗୁଡିକୁ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଥିଲେ। ସେ ବିଭିନ୍ନ ମହିଳାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ଫର୍ଟିଲାଇଜ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ମାଧ୍ୟମରେ, ଦମ୍ପତି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୧ ଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ୨୨ ସନ୍ତାନ ଅଛି। ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ, ଆହୁରି ୮୩ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।  ଏହି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ, ସେମାନେ ୧୦୦ହଜାର ଡଲାର ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତି ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି । କ୍ରିଷ୍ଟିନା ଓଜଟୁର୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବାରେ ଅତିବାହିତ ହେଉଛି। ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts