AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ମାଆ ନିଜେ କରୁଥିଲା ଦେହବେପାର, ଏହିକାମରେ ବି ଲଗାଉଥିଲା ନାବାଳିକା ଝିଅକୁ

13/01/2019 at 8:26 PM

ଅମୃତସର ୧୩/୧- ଦୁନିଆରେ ଏମିତି କିଛି କଥା ଅଛି କହିବାକୁ ଲାଜ, ଶୁଣିବାକୁ ବି ଲାଜ । ହେଲେ ଘଟଣା ଏମିତି ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି  କହି ହେବନି ସିନା ଧର୍ଯ୍ୟସୀମା ପାର ହେଲେ କିଛି ନା କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟିବା କିଛି ଅସୁବିଧା ନ ଥାଏ ।

ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ପଂଜାବର ଅମୃତସରରେ । ସୁଲତାନବିଡ଼ ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ନିଜେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସହ ଏହି ଘୃଣ୍ୟକାର୍ଯ୍ୟରେ  ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିବା ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି ।

ଏହି ମହିଳା ନିଜ ବଡ଼ ଝିଅକୁ ଆଗରୁ ଏହି କାମରେ ନିୟୋଜିତ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲା । ମାଆ-ଝିଅ ଏହି ଦେହ ବେପାର କାମରେ ଅନେକ ଦିନ ହେବ ଲିପ୍ତ ତିବା କଥା ପୀଡ଼ିତା କହିଛନ୍ତି ।  ନାବଳିକା ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଦେଢ଼ବର୍ଷ ହେବ  ଏହି କାମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ କାମରେ ଲଗାଇଥିଲେ । ପ୍ରଥମେ ନିଜର କିଛି ସଂପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହ ଏହିକାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରେ ପରେ ଅନ୍ୟ ଗରାଖମାନଙ୍କୁ ପଇସା ବଦଳରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡ଼େ ବୋଲି ନାବାଳିକା ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

ନାବାଳିକାକୁ ବାଧ୍ୟକରି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲକୁ ତା ମାଆ ଓ ଭଉଣୀ ପଠାଉଥିଲେ ।  ନିକଟରେ ଜଣେ ଗରାଖଙ୍କ ଠାରୁ ୬୦୦୦ ଟଂକା ଆଣି ହୋଟେଲରେ ରାତି ବିତାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଦିନ ଏହି କାମରେ ଲଗାଇବା କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମାଆଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହିବା ପରେ ବି ଜମା ଏହିକାମରୁ ଛାଡ଼ୁ ନ ଥିଲେ ।

ପୀଡ଼ିତା ଦିନେ ଜଣେ ବଦାନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବର ଆଣି ଫୋନ କରିଥିଲା । ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ ୧୦୯୧ ଫୋନ କରିବା ପରେ ମହିଳା ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଉଦ୍ଧାର କରି ଥାନାରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସୁଧାର ଗୃହକୁ ନାବାଳିକାକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts