suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଖି ଆଗରେ ଜଳିଗଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ୬ପିଲା, ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ଆହତ ହେଲେ ସ୍ବାମୀ

9/02/2020 at 12:06 PM

କ୍ଲିଣ୍ଟନ ୯।୨: ଆମେରିକା ମିସିସିପି ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ୬ ପିଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସ୍ବାମୀ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କ୍ଲିଣ୍ଟନ ସ୍ଥିତ ଏକ ଘରେ ଗତକାଲି ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ସମୟରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ସ୍ବାମୀଙ୍କ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଫଳରେ ନିଆଁରେ ପୋଡି ସ୍ତ୍ରୀ ସହ ୬ ପିଲା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ହେଉଛନ୍ତି ବ୍ରିଟନୀ ପ୍ରେଲ୍ସି (୩୩), ବ୍ରୁକଶାୟର (୧୫), ଲେନ ପ୍ରେଲ୍ସି (୧୩), ଲାସନ ପ୍ରେଲ୍ସି (୧୨), ଗ୍ରେସନ ପ୍ରେଲ୍ସି (୬), ମେଲକମ ପ୍ରେଲ୍ସି (୪) ଏବଂ ଫେଲିସିଟି ପ୍ରେଲ୍ସି (୧) ।

ତେବେ ଘଟଣା ପରେ ଆହତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସେହି ସ୍ଥାନ ଛାଡି ଯିବାକୁ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ନିଆଁ ଲିଭାଇବା ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୪ଟି ଦମକଳ ଗାଡି ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୪୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ନିଆଁକୁ କାବୁ କରିପାରିଥିଲେ ଦମକଳ ବାହିନୀ କର୍ମଚାରୀ ।

ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ସପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ନିଜେ ଘର ଭିତରକୁ ଆଗ ଯାଇ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପଛରେ ଆସିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥିବା ବେଳେ ଫାୟାର ମାର୍ଶଲ ବିଭାଗ ନିଆଁ ଲାଗିବାର କାରଣ ଖୋଜୁଛି ।

   Related Posts