scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବର୍ଷକରେ ୨୩ ଛୁଆର ବାପା ହୋଇଗଲେ ଯୁବକ, କହିଲେ ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ?

29/11/2020 at 5:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୧୧ : ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷରେ ୨୩ ଛୁଆଙ୍କର ଜୈବିକ ପିତା ହୋଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଜଣେ ଯୁବକ । ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରଥମେ ସେ ସୌକିନ୍ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ଏହାକୁ ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣକାଳୀନ କାମ ଭାବେ ଜାରି ରଖିଥିଲେ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ଏହି କାରନାମାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏଲନ୍ ଫାନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସ୍ପର୍ମ୍ ଡୋନେଟ୍ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଯୁବକଜଣକ କହିବା କଥା ଯେ ତାଙ୍କର ସ୍ପର୍ମ ହେଲଦି ହୋଇଥିବାରୁ ମହିଳାମାନେ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏଲନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନଙ୍କ ପିତା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସ୍ପର୍ମ୍ ଡୋନେଟ୍ କରି ସେ ବର୍ଷକରେ ପ୍ରାୟ ୨୩ ଛୁଆ ଜନ୍ମ କରିଛନ୍ତି । ସେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଫର୍ଟିଲିଟି ସେଣ୍ଟରରେ ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାନ କରନ୍ତି ।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବ୍ରିସବେନରେ ରହୁଥିବା ୪୦ ବର୍ଷିୟ ଏଲନ୍ ଫାନଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । କିଛି କ୍ଲିନିକ୍ ଏଲନଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏଲନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ, ସେ ବୈଧ କ୍ଲିନିକରେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୀମାଠାରୁ ଅଧିକ ପିଲା ଜନ୍ମ କରିଛନ୍ତି । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବିକ୍ଟୋରିଆ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ପରୁଷ ସର୍ବାଧିକ ୧୦ ଟି ପରିବାର ତିଆରି କରିପାରିବେ ବା ୧୦ ଥର ସ୍ପର୍ମ୍ ଡୋନେଟ୍ କରିପାରିବେ । ଏଲନ୍ କହିଛନ୍ତି ମହିଳାଙ୍କୁ ମନା କରିବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଠିନ କାମ । ଏଲନ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସେ ୩ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ସ୍ପର୍ମ୍ ଡୋନେଟ୍ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts