Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ମସ୍କୋ-ଗୋଆ ବିମାନରେ ବମ୍ ଥିବା ସୂଚନା; ଚାର୍ଟାର୍ଡ ପ୍ଲାଇଟ୍‌କୁ ଜାମନଗରରେ ଜରୁରୀ ଅବତରଣ, ଚାଲିଛି ଯାଞ୍ଚ

10/01/2023 at 9:23 AM

ଗାନ୍ଧିନଗର: ମସ୍କୋ-ଗୋଆ ବିମାନରେ ବମ୍ ଗୁଜବ । ଚାର୍ଟାର୍ଡ ପ୍ଲାଇଟକୁ ଗୁଜରାଟର ଜାମନଗରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରାଯାଇଛି । ବିମାନରୁ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ବମ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଫ୍ଲାଇଟର ସମସ୍ତ ସେକ୍ସନକୁ ତନତନ କରି ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ ।

ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମସ୍କୋ-ଗୋଆ ଚାର୍ଟାର୍ଡ ବିମାନରେ ବିସ୍ଫୋରକ ଥିବା ଏକ ଇ-ମେଲ୍ ଆସିଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ଭାରତରେ ଥିବା ଋଷ ଦୂତାବାସ ଅଧିକାରୀ ସତର୍କ କରାଇଥିଲା । ପରେ ସୋମବାର ରାତି ୯.୪୯ମିନିଟରେ ମସ୍କୋରୁ ଗୋଆ ଆସୁଥିବା ଭିଷ୍ଟାରା ବିମାନଙ୍କୁ ଜାମନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରାଯାଇଥିଲା । CISF, NSG, କଲେକ୍ଟର, ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍, ବମ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଉପସ୍ଥିତରେ ସମସ୍ତ ୨୩୬ ଯାତ୍ରୀ ଓ ୮ଜଣ କ୍ରୁ ମେମ୍ବରଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ବାହାର କରି ବିମାନକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ୬ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିମାନକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି

ସେହିପରି ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଭିସ୍ତାରା ବିମାନର ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବିମାନରେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଦେଖା ଦେବାରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ହାଇଡ୍ରୋଲିକ୍ ସିଷ୍ଟମ ଫେଲ୍ ହେବା କାରଣରୁ ଉଡାଣ ଭରିବାର କିଛି ସମୟରେ ପରେ ଅବତରଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts