Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ପୁଅର ସାଙ୍ଗ କହି ଡାକିଲା, ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ ଆଣିବାକୁ କହି ଗାଏବ କରିଦେଲା ମାଉସୀର ଟଙ୍କା… ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

23/08/2021 at 7:15 PM

ଭଦ୍ରକ, ୨୩/୦୮ :   ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆସିଥିଲେ ମହିଳା । ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଆସି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲେ । ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ବୋଲି କହିଲେ । ନୋଟ୍ ବଦଳାଇବେ ବୋଲି କହି ଲୁଟି ନେଇ ଚାଲିଗଲେ । ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ବରପଦା ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ନଇପାରିଗଡିଆ  ଅଞ୍ଚଳର କୁନ୍ତଳା ସ୍ଵାଇଁ ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ପିଏନବି ବ୍ୟାଙ୍କର ବରପଦା ଶାଖାକୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ । ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ବ୍ୟାଙ୍କ ବାହାରକୁ ଆସିବା ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଆସି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଥିଲେ । ପୁଅର ସାଙ୍ଗ ଓ ବହୁଥର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ । ତେବେ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ନ ଆଣି ୧୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ କାହିଁକି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଆଣିଲେ ବୋଲି ବୁଝାଇଥିଲେ ।  ପରେ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଗ ନେଇ ଧରି ନୋଟ୍ ବଦଳାଇବେ ବୋଲି କହି ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ଫେରାଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।   

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍ ଯାଞ୍ଚ୍ କରିବାରୁ ସେଥିରେ ଟଙ୍କା ନଥିଲା । ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସି ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କ ଖୋଜ୍ ଖବର  ମିଳି ନଥିଲା । ଶେଷରେ ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts