oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାଇପରୁ ପାଣି ବଦଳରେ ବାହାରୁଛି ବିଡା ବିଡା ନୋଟ୍, PWD ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ଘରେ ରେଡ୍ ପରେ ତାଟକା ହୋଇଗଲେ ACB ଟିମ୍

25/11/2021 at 8:35 AM

କର୍ଣ୍ଣାଟକ ୨୫/୧୧ : ପାଇପରୁ ବାହାରୁଛି ପୁଳା ପୁଳା ଟଙ୍କା । ବାଡିରେ ବାଡେଇଦେଲେ ଝଡିପଡୁଛି ବିଡା ବିଡା ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍ । ଆଉ ଏଇ ଟଙ୍କା ସବୁକୁ ଗୋଟିଏ ବାଲଟି ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଣାଯାଉଛି । କର୍ଣ୍ଣାଟକ ଆଣ୍ଟି କରପସନ ବ୍ୟୁରୋର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ।

ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି PWD ଇଞ୍ଜିନିୟରଙ୍କ ଘରେ ରେଡ୍ ପରେ ବିଡା ବିଡା ଟଙ୍କା ନୋଟ ବାହାରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କେବଳ ପଇସା ନୁହେଁ ଏସିବି ଅଫିସରମାନେ ପାଇପ୍‌ରୁ ଗହଣା ମଧ୍ୟ ବାଡି ସାହାଯ୍ୟରେ ବାହାର କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି । ସୂଚନାଅନୁଯାୟୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଆଣ୍ଟିକରପ୍ସନ ବିଭାଗ କଳବୁର୍ଗୀର ପିଡବ୍ଲୁଡି ଜେଇ ଶାନ୍ଥଗୌଡ଼ା ବିରାଦରଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା ।

ଏସିବି ଏସ୍‌ପି.ମହେଶ୍ୱର ମେଘନ୍ନାଭରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏହି ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଗତକାଲି ସକାଳେ ଏସିବି ଅଫିସରମାନେ ଶାନ୍ଥଗୌଡ଼ାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ହେଲେ ସେ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ୧୦ ମିନିଟ ସମୟ ନେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ଟଙ୍କା ଲୁଚାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା ଆଣ୍ଟିକରପ୍ସନ ବିଭାଗ । ପରେ ପ୍ଲମ୍ୱରକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା । ପ୍ଲମ୍ୱର ଆସି ପାଇପ ଖୋଲିବାରୁ ସେଥିରୁ ପାଣି ବଦଳରେ ମିଳିଥିଲା ପୁଳା ପୁଳା ଟଙ୍କା ।

   Related Posts