scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

୭ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗ : ବନମାଳିପୁର ହାଇସ୍କୁଲରେ ଉତ୍ତେଜନା

4/10/2018 at 11:49 AM

ବାଲିପାଟଣା ୪|୧୦: ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଅଭିଯୋଗରେ ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବନମାଳୀପୁର ହାଇସ୍କୁଲରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୭ମ ଶ୍ରେଣୀର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ସ୍କୁଲରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛନ୍ତି । କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ମାଡମାରିବା ସହ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ।  କିନ୍ତୁ କ୍ରୀଡାଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ନିଜେ ଦଣ୍ଡ ଦେବେ ବୋଲି ଅଡି ବସିଛନ୍ତି ।

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚାରଣର ଶୀକାର ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କ୍ରିଡାଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କ ଦେହକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭାବେ ଛୁଇଁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଖରେ କ୍ଷମାଭିକ୍ଷା କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡିଛି । କିନ୍ତୁ ସାଧାରଣରେ ଶିକ୍ଷକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କ୍ରୀଡା ଶିକ୍ଷକ କିନ୍ତୁ ଆରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟ କ୍ଲାସ୍ ନେବାପାଇଁ ସେ ୭ମ ଶ୍ରେଣୀର ବିଜ୍ଞାନ ପିରିୟଡରେ କ୍ଲାସକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଉଦାହରଣ ଛଳରେ ଅଣ୍ଡା ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ସଂପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରତିବାଦ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କେବଳ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଚାହିଁ କଳାପଟାକୁ ଦେଖିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ସଂପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଅସଦାଚରଣ କଥା କହିବା ପରେ ଆଜି ସକାଳ ୭ଟାରୁ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ସ୍କୁଲରେ ପହଞ୍ଚି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଘେରିଥିଲେ । ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ, ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମେତ ଖେଳ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ।

   Related Posts