scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସଭାପତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୋକିମଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କହିଲେ ପିସିସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ସର୍ବେସର୍ବା

13/08/2022 at 3:25 PM

କଟକ ୧୩/୦୮: ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସରେ ବଢି ଚାଲିଛି ଅସନ୍ତୋଷ । ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳକୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ଲାଗିରହିଛି ବିବାଦ । ଏହାରି ଭିତରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ । ଗତକାଲି କଟକ ନଗର ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସଭାପତି ପଦରୁ ଗିରିବାଳା ବେହେରାଙ୍କୁ ହଟାଇ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବା ପରେ ଆଜି ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ର କଟକ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଦଳୀୟ କିମିଟି ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ।

ଦଳର ଜିଲ୍ଲା କମିଟି, ବ୍ଲକ କମିିଟି ଓ ୱାର୍ଡ କମିଟି ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି । ତେବେ ଦଳକୁ ଦୁର୍ବଳ ନୁହେଁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ଶରତ ପଟ୍ଟନାୟକ । ତେବେ ଏ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୋକିମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାର କ୍ଷମତା ପିସିସିର ଅଛି । ଗିରିବାଳାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ।

ପିସିସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ମୋର କିଛି କହିବାର ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମୋକିମ । ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ର ଜଣେ ପୁରୁଖା ନେତା । ସେ ରହିଲେ ସଂଗଠନ ମଜଭୁତ ହେବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଦଳ ଛାଡିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିଥାଇପାରେ । ମୁଁ ଦଳ ସହ ଅଛି , ରାଜନୈତିକ ଚର୍ଚ୍ଚା ଉପରେ ମୋର କିଛି କହିବାର ନାହିଁ ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ମୋକିମ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ସୋ କଜ୍ ନୋଟିସର ଉତ୍ତର ଦେଇଛି । ହେଲେ ଏଯାଏଁ ଜବାବ୍ ପାଇନି । ପିସିସି ମୁଖିଆଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ସମ୍ପର୍କରେ ମୋକିମ କହିଛନ୍ତି ସମୟ କହିବ, ପଦକ୍ଷେପ ଠିକ୍ ନା ଭୁଲ ।

   Related Posts