AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଅଲଗା ହେବେ ମୋହିତ-ଅଦିତି ! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ବିବାହର ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ଅଭିନେତା

19/12/2022 at 12:23 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୧୨: ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରାଇନା । ଦେବୋ କା ଦେବ ମହାଦେବରୁ ସିରିଏଲ୍‌ରୁ ନିଜର ପରିଚୟ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ଅଦିତି ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସମସ୍ତ ବିବାହ ଫଟୋ ଡିଲିଟ କରିଛନ୍ତି। ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ଠିକ୍ ନାହିଁ । ଏପରି ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଉଡ଼ୁଛି ଯେ ମୋହିତ ଏବଂ ଅଦିତି ଅଲଗା ଅଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୁହେଁ ୧ ଜାନୁୟାରୀ ୨୦୨୨ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ମୋହିତଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଡିଲିଟ କରିଛନ୍ତି। ମୋହିତ ଏବଂ ଅଦିତ୍ୟଙ୍କର କେବଳ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଅଛି ଯାହା ଅଭିନେତାଙ୍କ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଉପରେ ପଡ଼ିଛି। ମୋହିତ ସମସ୍ତ ଫଟୋ ଡିଲିଟ କରିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନ୍ ଫୁଲ୍‌ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମେମାନେ କାହିଁକି ଏକାଠି ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରୁନାହଁ, ମୁଁ ଦେଖିଛି ଯେ ସେମାନେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପରସ୍ପରକୁ ଫଲୋ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ବିବାହ ଫଟୋ ଡିଲିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି।

ମୋହିତ ରାଇନା ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଭିନେତା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଦିତିଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ମୋହିତ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଇବା ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ। ମୋହାଟଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ଭୋକାଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। |

   Related Posts