scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ଅରୁଣ ସିଂ କହିଲେ ଏମିତି କିଛି କଥା …..ବିଜେଡି କଲା କାଉଣ୍ଟର

6/10/2018 at 12:58 PM

୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏମିତି ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚା ପୁଣି ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ବିଜେପିର ଓଡିଶା ପ୍ରଭାରୀ ଅରୁଣ ସିଂ ସେଥିରେ ଘିଅ ଢାଳିଛନ୍ତି | ଓଡିଶାର ଲୋକ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏକଥା ପ୍ରମାଣିତ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ନିକଟରେ ଏକ ଜାତୀୟ ଚାନେଲ ପକ୍ଷରୁ ହୋଇଥିବା ସର୍ଭେ ଏହି ଇଙ୍ଗିତ ଦେଇସାରିଛି | ତେବେ ପୁରୀରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ବିଜେପି ସଂସଦୀୟ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ | ତାଛଡା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିଜେ ଏ ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ବୋଲି ଆଜି ଅରୁଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି | ଜାତୀୟ ଚାନେଲର ସର୍ଭେରେ ଉତ୍ସାହିତ ଅରୁଣ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୨୦୧୯ରେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଏକାକୀ ସରକାର ଗଠନ କରିବ | ମିଶନ ୧୨୦ ନିଶ୍ଚୟ ସଫଳ ହେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସେ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ବିଜେଡି ସରକାର ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଫଳ ହୋଇସାରିଛି | ଏକଥା ଲୋକ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିସାରିଲେଣି | ତେଣୁ ୨୦୧୯ରେ ନବୀନଙ୍କୁ ଲୋକେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ଦେବାରେ ଏ ସରକାର ବିଫଳ ହୋଇଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଶିକ୍ଷକ ମାନେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଛନ୍ତି | ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଡାକ୍ତର ନାହାନ୍ତି କି ଔଷଧ ନାହିଁ ବୋଲି ଅରୁଣ ସିନ୍ମଗହ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି |

ଅପରପକ୍ଷରେ ଅରୁଣ ସିଂଙ୍କ ଏହି ବକ୍ତବ୍ୟର ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି ବିଜେଡିର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅମର ଶତପଥୀ | ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ପୁରୀରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ସମ୍ଭାବନା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅମର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହା ଦ୍ୱାରା କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ | ସେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ କି ନାହିଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ସଂସଦୀୟ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉ ତାପରେ ଦେଖାଯିବ | ୨୦୧୯ ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ସଫଳ ହେବା ନେଇ ମଧ୍ୟ ସେ ଆଶଙ୍କା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନକୁ ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଜେପି କେତେ ସଫଳ ହେବ ତାହା ଜଣାପଡୁଛି | ଗୋରଖପୁରରେ ବିଜେପିର ପରାଜୟ କାହିଁକି ହେଲା ସେନେଇ ବିଜେପି ପ୍ରଥମେ ଜବ ରଖୁ ବୋଲି ଅମର କହିଛନ୍ତି | ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କ୍ଷମତାକୁ ଆସିବା ପରେ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଫେଲ ମାରିଚି | ଏପରିକି ନିକଟ ଅତୀତରେ ରାଜ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ବିଜେପୁର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ଦୟନୀୟ ଭାବେ ହାରିଥିବା କଥା ଅମର ଉଠାଇଛନ୍ତି |

 

   Related Posts