ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ପିଏମ ମୋଦୀ ଦେଲେ ଏମିତି ପରାମର୍ଶ, ହସିଲେ ବିରୋଧୀ

13/07/2022 at 10:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୭: ବିହାର ବିଧାନସଭା ସତାବ୍ଦୀ ସମାପାନ ସମାରୋହ ବିରୋଧୀ ତେଜସ୍ୱୀ ଭାଷଣ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ । ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ଲେଖା ହୋଇଥିବା ଭାଷଣ ପଢୁଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ସବୁଠି ଚର୍ଚ୍ଚା । ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ଭାଷଣ ସମୟରେ ବାରମ୍ବାର ଅଟକି ଯାଉଥିଲେ । ଏଥିସହ ଯେତେବେଳେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସମାପ୍ତ ହେଲା ।

ଏହାସହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଶେଷରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ସମେତ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ନେତା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି କହିଦେଲେ ଯାହା କେହି କେବେ କଳ୍ପନା କରିନଥିଲେ । କଥାଟି ହେଉଛି ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ପାଇଁ ଯୋଗ କରୁଥିବା ତଥା ଦେଶକୁ ଫିଟ୍ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ନିଜର ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ , ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା ଶୁଣି ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଏଇ କଥାରେ କେବଳ ତେଜସ୍ୱୀ ନୁହେଁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଖୁବ ଜୋରରେ ହସିଥିଲେ ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ବିଧାନସଭାର ସମାରୋହରେ ପୂର୍ବତନ ଡେପୁଟି ସିଏମ୍ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ଠିକଣା ପ୍ରଦାନ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ସେ ଏକ ଲିଖିତ ଭାଷଣ ପଢୁଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭାଷଣ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଅଟକି ଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts