suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ମଡେଲ ମାନସୀକୁ ମାରିଦେଲା ମୁଜାମିଲ

18/10/2018 at 5:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮|୧୦: ମୁମ୍ବାଇର ମଡେଲ ମାନସୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ମୁଜାମିଲ ସୟଦକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନସୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ମୁଜାମିଲ । ମାତ୍ର ମାନସୀ ମନାକରିଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ମାନସୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ଆଗରେ କହିଛି ଯେ, ୨୦ବର୍ଷୀୟ ମଡେଲ ମାନସୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୁଜାମିଲ ସୟଦ ତା ଘରକୁ ଡାକିଥିଲା । ସେଠାରେ ସେ ମାନସୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲା । ମାତ୍ର ମାନସୀ ଏଥିରେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ । ଫଳରେ ମୁଜାମିଲ ରାଗିଯାଇ ମାନସୀଙ୍କ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା । ମାନସୀଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଏକ ବଡ ସୁଟକେସରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ପଶ୍ଚିମ ମାଲାଡର ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା ।

ମୁଜାମିଲ ଯେଉଁ ଟ୍ୟାକ୍ସିରେ ଯାଇଥିଲା ସେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମାନସୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୧୯ବର୍ଷୀୟ ମୁଜାମିଲ ସୟଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ମୁଜାମିଲ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ବାସିନ୍ଦା । ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ସହ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲା ।

 

   Related Posts