ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଜେଲ୍‌ ଭିତରୁ ଆସୁଛି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ବାହାରେ କ୍ରାଇମ କରୁଛନ୍ତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍… ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲ୍‌ରୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ମେସେଜ୍, ସେଲ୍‌ଫି

6/01/2020 at 6:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬/୧: ଜେଲ ଚାରିକାନ୍ଥ ଭିତରେ ଥାଇ ଅପରାଧ ଘଟାଉଛନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ଦାଦାବଟି ମାଗିବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଡବଡ କ୍ରାଇମ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେଉଛନ୍ତି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ଫୋନରେ ସେଲଫି ଉଠାଇବା ଭଳି ଘଟଣା ବାରମ୍ବାର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ହେଲେ ଏସବୁ କେମିତି ସମ୍ଭବ ହେଉଛି । ଜେଲର ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଢିଲା ରହିଛି କି?

ଜେଲ ଭିତରେ ଅପରାଧୀ, ବାହାରେ ଚାଲୁଛି ନେଟଓ୍ବର୍କ । ଭାୟା ଫୋନରେ ଭାଇଗିରି।ଦାଦାବଟି ମାଗିବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସ୍ମଗଲିଙ୍ଗ ଭଳି କ୍ରାଇମ୍ । ସକିଲ,ଧଳସାମନ୍ତ ଭଳି ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଜେଲରେ ଥାଇ ଇସାରା ଦେଉଛନ୍ତି । ଆଉ ଭାଇମାନଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଅପରାଧକୁ ରୂପ ଦେଉଛନ୍ତି ବାହାରେ ଥିବା ସହଯୋଗୀ ।

ଏ ସବୁ ସମ୍ଭବ ହେଉଛି କେବଳ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ମାଧ୍ୟମରେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବହୁ ଅପରାଧୀ ଜେଲ ଭିତରେ ମୋବାଇଲରେ ସେଲଫି ମଧ୍ୟ ପଠାଉଛନ୍ତି । ଜେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତ ଯୋଗୁଁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ପାଖରେ ଅତି ସହଜରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ପହଞ୍ଚି ପାରୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ।

ଜେଲ ଚାରିକାନ୍ଥ ଭିତରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅପରାଧ ଘଟାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଉଛନ୍ତି । ନିୟମ ଅନୁସାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମାସ ବା ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ପୋଲିସ ଓ ଜିଲ୍ଲାପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଜେଲର ଚଢାଉ କରିବା କଥା ।

ହେଲେ ସଠିକ୍ ଢଙ୍ଗରେ ଚଢାଉ ହେଉ ନଥିବାରୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ହାତପାହାନ୍ତାରେ ସବୁକିଛି ପହିଞ୍ଚିଯାଉଛି । ଆଉ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କରି କ୍ରାଇମ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରୁଛନ୍ତି ଅପରାଧୀ । ନିକଟରେ ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲରୁ ଦାଦାବଟି ମାଗିବା ଫଟୋ ପଠାଇବା ଘଟଣା ପୁଣି ଜେଲକୁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଇଛି ।

   Related Posts