scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଲାଗିଲା ପୋଷ୍ଟର୍, ବଡ ହୃଦୟ ଦେଖାଇବାକୁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନିବେଦନ

15/07/2021 at 5:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୦୭: କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ପ୍ରତିକ୍ଷା ଉପରେ ବିଏମସି ବୁଲଡୋଜର ଚାଲିବାକୁ ଯାଉଛି। ବିଏମସି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଜୁହୁରେ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିଯିବ ନାହିଁ, କେବଳ ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱ କାନ୍ଥ ଭାଙ୍ଗିଯିବ । ଏହି ସମୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ବାହାରେ କିଛି ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଯାଇଛି ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି।

PunjabKesari

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରଗୁଡିକ ରାଜ ଠାକରେଙ୍କ ପାର୍ଟି ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ନବନିର୍ମାନ ସେନା ରଖିଛନ୍ତି। ପୋଷ୍ଟରରେ ‘ବିଗ୍ ବି ଶୋ ବିଗ୍ ହାର୍ଟ’ ଲେଖା ହୋଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ଲୋକ ପୋଷ୍ଟର ସହିତ ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

PunjabKesari

ପ୍ରକୃତରେ, ବିଏମସି ସନ୍ଥ ଜ୍ଞାନେଶ୍ୱର ମାର୍ଗର ଚଉଡାକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା କାନ୍ଥକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚାହୁଁଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟର ମାଧ୍ୟମରେ ନବନିର୍ମାନ ସେନା ବିଗ୍ ବିକୁ ରାସ୍ତା ପ୍ରଶସ୍ତ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଚନ୍ଦନ ସିନେମା କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଲିଙ୍କ୍ ରୋଡ୍ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଏହି ରାସ୍ତା ୪୫ ଫୁଟ ଚଉଡା । ଯେଉଁଠାରେ ଏହା ପ୍ରାୟତଃ ଜାମ ହୋଇଯାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ରାସ୍ତାର ଚଉଡାକୁ ୬୦ ଫୁଟକୁ ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବ । ରାସ୍ତା ସରିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ବିଗ୍ ବି ବଙ୍ଗଳା ପ୍ରତିକ୍ଷା ସାମ୍ନାରେ କାମ ବାକି ଅଛି ।

PunjabKesari

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ବିଏମସି ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ ପାଇବା ପରେ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ କୋର୍ଟ ଏହାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଦେବାବେଳେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ଗତ ବର୍ଷ କୋର୍ଟ ପୁଣିଥରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts