AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର୨: CFSLର ସହାୟତାରେ ASI ଗୋପାଳ ଦାସଙ୍କ ହେବ ଭଏସ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

#Me Too : ଏମ.ଜେ. ଆକବରଙ୍କ ମାମଲାର ଆଜି କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ; ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ୭୨ଘଣ୍ଟାରେ ୪କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଅଜିତ ଡୋଭାଲଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ

18/10/2018 at 11:17 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮|୧୦: ଯୌନ ଶୋଷଣ ମାମଲାରେ ଶେଷରେ ବୈଦଶିକ ବ୍ୟାପାର ରାଷ୍ଟ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି ଏମ୍.ଜେ. ଆକବର ।  #Me Too କ୍ୟାମ୍ପେନ ଜରିଆରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୧୦ ଦିନରେ ୧୬ ମହିଳା ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଆକବର ରବିବାର ଦିନ ନାଇଜେରିଆରୁ ଗସ୍ତରୁ ଫେରିବା ପରେ ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୭୨ଘଣ୍ଟାରେ ସେ ୪ଜଣ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ- ଅରୁଣ ଜେଟଲୀ, ନିତିନ ଗଡକରୀ, ସୁଷମା ସ୍ବରାଜ ଏବଂ ରାଜନାଥ ସିଂହଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ । ବୁଧବାର ସକାଳେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୁରକ୍ଷା ପରାମର୍ଶଦାତା (ଏନଏସଏ) ଅଜିତ ଡୋବାଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ବୈଠକ ହୋଇଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏନଏସଏଙ୍କ ସହ ବୈଠକରେ ହିଁ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ଛାଡିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା ।

ତେବେ ଏମ.ଜେ. ଆକବରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପ୍ରଥମେ ସାମ୍ବାଦିକା ପ୍ରିୟା ରମାନୀ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏମ.ଜେ.ଆକବର ସାମ୍ବାଦିକା ପ୍ରିୟା ରମାନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟରେ ମାନହାନୀ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରି ୯୭ ଜଣ ଓକିଲଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହା ଉପରେ ଆଜି ଶୁଣାଣି ହେବ । ୨୦ଜଣ ମହିଳା ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଜି ପଟିଆଲା ହାଉସ୍ କୋର୍ଟରେ ସାକ୍ଷ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts