AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

‘ମିଶନ ମଜନୁ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ-ରଶ୍ମିକାଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ କେମେଷ୍ଟ୍ରି

26/12/2022 at 2:45 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୧୨: ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା । ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଅକମିଂ ଫିଲ୍ମ ମିଶନ ମଜନୁର ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି । ଏହି ଦୁଇ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଥିବା ଫିଲ୍ମ ‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା, ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା, କୁମୁଦ ମିଶ୍ର, ଶରୀବ  ହାଶ୍ମୀ, ମୀର ସୌରଭ ଏବଂ ଜାକିର ହୁସେନ୍ ପରି ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କଳାକାରମାନେ ଅଛନ୍ତି।

ତନିସ୍କ ବାଗଚିଙ୍କ ଗୀତରେ ଶବୀର ଅହମ୍ମଦଙ୍କ ଗୀତ ଏବଂ ଜୁବିନ୍ ନଟିୟାଲଙ୍କ କଣ୍ଠଦାନ କରିଛନ୍ତି। ବାନ୍ଦ୍ରା ଫୋର୍ଟ ଏମ ପି ଥିଏଟରର ଏହି ଫିଲ୍ମ ମିଶନ ମଜନୁ ଏକ ସ୍ପାଇ ଥ୍ରିଲର । ଫିଲ୍ମଟି RSVP ଏବଂ GBA ବ୍ୟାନର ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିଶନ ମଜନୁ ଶାନ୍ତନୁ ବାଗଚିଙ୍କ ପରି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ । ୧୯୭୦ ଦଶକ ଉପରେ ଆଧାର କରି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଜଣେ ର ଅଫିସରଙ୍କ କାହାଣୀ ଅଟେ।  ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଦେଶପ୍ରେମ, ପ୍ରେମ, ବଳିଦାନ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା ଭଳି ଅନେକ ଭାବନା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହା ଏକ ଗୁପ୍ତଚର ଥ୍ରୀଲର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର। ଯାହା ଭାରତର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗୁପ୍ତ ମିଶନକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ।

ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ବି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ମିଶନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ ରଶ୍ମିକା ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସେ ଅନ୍ଧୁଣୀ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ । କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ ଫିଲ୍ମକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍ ରେ ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟ୍ରେଲରକୁ ନେଟ୍‌ଜେନ୍‌ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ୨୦ ଜାନୁୟାରୀ ରେ ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

   Related Posts