oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇରାନ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ ପରେ ହାଇଆଲର୍ଟ, ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅବତରଣ ଲାଗି ମିଳିଲାନି ଅନୁମତି
  • ||
  • ନଭେମ୍ବର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଅକ୍ଟୋବର ୭ରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୫ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

୨୦ରେ ନିଖୋଜ : ୭୫ରେ ଘରକୁ ଆସିଲେ

18/12/2019 at 4:58 PM

ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ୧୮/୧୨: କିଏ ଜାଣିଥିଲା ନିଖୋଜ ହେବାର ୫୫ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣି ମିଳିବେ ଚାରୁ ବେସନ | ଚାରୁ ବେସନ ବ୍ରଜରାଜନଗର ସହର ତଳି ଲମଟିବାହଲ ଗୁଆଲାପଡାରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହୋଇଯିବା  କାରଣରୁ ପ୍ରାୟ ୫୫ବର୍ଷ ତଳେ ଘର ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୟସ ଥିଲା ମାତ୍ର ୨୦ବର୍ଷ | ସେ ଘର ଛାଡିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ବାପା ମାଙ୍କ ସହ ଥିଲେ ଗୋଟିଏ ଭାଇ ଓ ଗୋଟିଏ ଭଉଣି |

 କିଛିଦିନ ବିତିଯିବା ପରେ ଚାରୁଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ |ଏଥିପାଇଁ ବ୍ରଜରାଜନଗର ପୌର ପରିଷଦରେ ଡେଥ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରି ମୃତ୍ୟୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ହାସଲ କରିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ | ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମନରୁ ଲିଭିଯାଇଥିଲେ ଚାରୁ | ହଠାତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସର ଖୋଳତାଡ ସମୟରେ ଚାରୁ ବଞ୍ଚିଥିବା ଜାଣି ପାରିଥିଲେ |ଏହି ଖବର ପାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନାହିଁ ନଥିବା ଖୁସୀ |

ଖବର ଅନୁସାରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବିଭିନ୍ନ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ପାଲଟିଥିଲା ଚାରଙ୍କର ବାସସ୍ଥାନ |ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନ୍ ଅଟକିଲେ ଚାରୁ ନିଜ ସଂପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥିଲା |କିନ୍ତୁ ସଂପର୍କୀୟ ଓ ପରିବାରକୁ ଖୋଜୁ ଖୋଜୁ ଏହାରି ଭିତରେ ଯୁବକରୁ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ବୃଦ୍ଧ |୪ ମାସ ତଳେ ସେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ସୋଦପୁର ରେଳଷ୍ଟେସନରେ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଠାବ କରାଯାଇଥିଲା | ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର ରେଡିଓ କ୍ଲବ କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ରେଳଷ୍ଟେସନରେ ଆଶ୍ରୟ ନେଉଥିବା ଅଲୋଡା ମଣିଷଙ୍କୁ ମଶାରୀ ଓ ରେଡିଓ ବଣ୍ଟନ କରୁଥିବାବେଳେ ଚାରୁ ବେସନ ଏକ ବେଞ୍ଚରେ ବସିଥିଲେ |ତାଙ୍କୁ ପରିଚୟ ପଚରାଯିବା ପରେ ସେ ଓଡିଶାର ଓ ଏକ ପେପରମିଲ ନିକଟରେ ଥିବା ରେଳବାଇ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଘର ଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ |ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ କ୍ଲବର କର୍ମକର୍ତ୍ତା, ଜଣେ ରେଡିଓ କଳାକାର ଦୁଷ୍ମନ୍ତ ଦାସଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଘର ଠିକଣା ଠାବ କରିବାକୁ କହିବା ପରେ ତାଙ୍କରି ଉଦ୍ୟମରେ ପ୍ରାୟ ୪ମାସ ପରେ ଚାରୁ ବ୍ରଜରାଜନଗର ବାସିନ୍ଦା ବୋଲି ଜଣା ପଡିଥିଲା |

ଏ ଖବର ଜଣାପଡିବା ପରେ ଡବ୍ଲୁ ବି ଆର ସି ର ସଦସ୍ୟ ଝାରସୁଗୁଡା ଏସପିଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା |ଏସପି ଚାରୁଙ୍କ ଘର ଠାବ କରାଇବା ପରେ ଗତକାଲି ତାଙ୍କ ଭାଇ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ ନିଜ ବଡଭାଇଙ୍କୁ ୫୫ବର୍ଷ ପରେ ଘରକୁ ଆଣିବାକୁ |ଏଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଓ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି |

   Related Posts