oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସିଂଘୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନସ୍ଥଳ ନିକଟରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, କାରରେ ଆସି ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚଳାଇ ଫେରାର ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

8/03/2021 at 3:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୦୩ : ଦିଲ୍ଲୀର ସିଂଘୁ ସୀମାରେ ଆନ୍ଦୋଳନରତ ଚାଷୀଙ୍କ ଟେଣ୍ଟ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚଳନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସିଂଘୁ ବର୍ଡର ଠାରୁ ଏକ କିମି ଦୂର କୁଣ୍ଡଲୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତମାନେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଟିଡିଆଇ ସିଟି ସାମ୍ନାରେ ଗୁଳିଚାଳନା ହୋଇଥିବାର ଖବର ମିଳିଥିଲା । ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ।

ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଚାଷୀ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି, ଉକ୍ତ ଗାଡିରେ ପଞ୍ଜାବର ନମ୍ବର ପ୍ଲେଟ୍‌ ଥିଲା ଏବଂ ସେଥିରେ କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ । ଖାଇବାକୁ ନେଇ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସମୟ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜଣେ ବନ୍ଧୁକ ବାହାର କରି ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ୩ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଚାଷୀ । ଏହା ପରେ ୪ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ ।

ତେବେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ତତ୍ପର ହୋଇଉଠିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ନିକଟରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଗୁଡିକର ଫୁଟେଜ୍‌ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ପୋଲିସ । ଯାହାଫଳରେ କି ଗାଡି ନମ୍ବର ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ବାବଦରେ କିଛି ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ । ତେବେ ସେମାନେ ଚାଷୀ ଆନ୍ଦୋଳନସ୍ଥଳ ନିକଟରେ କାହିଁକି ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଫୁଟାଇଲେ ତାହାର ସଠିକ୍‌ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts