scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନିଖୋଜ ନାବାଳକର ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର; ୮ଦିନ ହେଲା ନିଖୋଜ ଥିଲେ ନାବାଳକ, ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ ପରିବାରଲୋକେ

20/01/2019 at 11:07 AM

ନୟାଗଡ ୨୦/୧ :ଗତ ୧୨ ତାରିଖରେ ନୟାଗଡ ନିକଟସ୍ଥ କରଡାମଣି ଗାଁର ନିଖୋଜ ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି | ମୄତ ନାବାଳକ ହେଲେ କାହ୍ନୁ ନାୟକ | ସେ ନବଘନପୁର ହାଇସ୍କୁଲରେ ୧୦ ଶ୍ରେଣୀ ପଢୁଥିଲେ । ଆଜି ଗାଁ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ନାଳକଡ ଗଛରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । କାହ୍ନୁଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

ଆଜି ସକାଳେ ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଜଣେ ଗ୍ରାମବାସୀ କାହ୍ନୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗଛରେ ଝୁଲୁଥିବା ପ୍ରଥମେ ଦେଖିଥିଲେ | ମୃତଦେହ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖି ସଂଗେସଂଗେ ପୋଲିସକୁ ଏବଂ କାହ୍ନୁଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଆସି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ହେବାପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଭିଡ ଜମିଥିଲା | ନୟାଗଡ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି |ମୃତ କାହ୍ନୁଙ୍କ ଦେହର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଛି ।


କାହ୍ନୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ସେଠାରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ପାରିପାର୍ଶିକ ସ୍ଥିତିରୁ ଜଣାପଡୁଛି | ତେବେ କାହିଁକି ଏସବୁ ଘଟଣା ଘଟିଲା ତାହା ପରିବାର ଲୋକେ କହିପାରୁନାହାନ୍ତି କି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ କହିପାରୁନାହିଁ | ତେବେ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ କାହା ସହିତ କିଛି ଶତ୍ରୁତା ନଥିବା କହିଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କାହ୍ନୁ ଫର୍ମ ଫିଲପ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର କାହା ସହ ଶତ୍ରୁତା ଥିଲା କି ନଥିଲା ତାହା ପରିବାର ଲୋକେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି | ମୃତକଙ୍କ ଶରୀରର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତ ଚିହ୍ନ ରହିଛି | ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ମଧ୍ୟ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା | ପରିବାରଲୋକେ କାହ୍ନୁ ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ନେଇ ପୋଲିସରେ ଏତଲା ଦେବାପରେ ପୋଲିସ ଗାଁ ଆଖପାଖ ଅଂଚଳରେ ନିଖୋଜ ଥିବା ନେଇ ପୋଷ୍ଟର ମାରିଥିଲା | ତେବେ ପରିବାରଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ପୋଷ୍ଟର ମାରିବା ପରେ ଅପହରଣକାରୀମାନେ କାହ୍ନୁକୁ ହତ୍ୟା କରି ସେଠାରେ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି | ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ ଏକ ଖବର ମିଳିଥିଲା ଯେ, ନିକଟସ୍ଥ ଭାଟସାହି ଗାଁରେ କାହ୍ନୁଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି । ପରିବର ଲୋକ ଭାଟ ସାହି ଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ କାହ୍ନୁକୁ ପାଇନଥିଲେ ।


ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, କାହ୍ନୁର ମୃତଦେହ ଯେଉଁଭଳି ଜାଗାରୁ ମିଳିଛି ସେହିଭଳି ଜାଗାକୁ ଜଣେ ଛୋଟପିଲା ଯିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ତେଣୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି ଯେ, ନାବାଳକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବ | ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଏହା ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି |

   Related Posts