AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ପ୍ରେମପାଇଁ ବଳିପଡ଼ିଲା ନାବାଳିକା , ଘରେ ହତ୍ୟାକରି ଫ୍ୟାନରେ ଟାଙ୍ଗିଦେଲେ ନାବାଳକ ପ୍ରେମିକ

23/01/2019 at 6:34 PM

ଜୀରଡ଼ିହା ୨୩/୧- ପ୍ରେମପାଇଁ ବଳିପଡ଼ିଲା ନାବାଳିକା  । ଘରକୁ ଡ଼ାକିନେଇ ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳକ ପ୍ରେମିକ । ହତ୍ୟାପରେ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପଦେବା ବେଳକୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ତରଫରୁ ଥାନାରେ ହୋଇଛି ଏହିଭଳି ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ।

ସରେଇକଳା ଅଂଚଳରେ ମୁଡ଼ୁକୁମ ପଂଚାୟତ ଜିରାଡ଼ିହା ଗାଁର ଘଟଣା  । ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକାକୁ ଘରକୁ ଡ଼ାକିନେଇ ନାବାଳକ ପ୍ରେମିକ କରିଛି ହତ୍ୟା । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରୂପଦେବାକୁ ଯାଇ ନାବାଳକ ପ୍ରେମିକ ପଡ଼ିଛି ହରଡ଼ଘଣାରେ ।

ସୋମବାର ଦିନ ନାବାଳିକା ସାଙ୍ଗଘରକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି କହି ଘରୁ ଆସିଥିଲା । ସଂଧ୍ୟାହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫେରି ନଥିବାରୁ ଘର ଲୋକ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ  ସଂଧ୍ୟାବେଳକୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘରକୁ ଫୋନ ଆସିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା କଥା ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକର ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଫୋନରେ କହିଥିଲା । ଏହି ଖବର ଶୁଣି ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘରୁ ଆସି ପୁଅଘର ପାଖରେ ପହଂଚିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ନାବାଳିକା ତଳେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ  ଓ ତା ପାଟିରୁ କିଛି ତରଳ ପଦାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ବାହାରୁଥିବାରୁ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗରେ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳିକା ଓ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଉଭୟ ଗୋଟିଏ କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ପଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା ।  ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ନାବାଳକ ନିଜଘରେ ଏବାବଦରେ କହିଥିଲା । ନାବାଳକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏହି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସମର୍ଥନ କରୁ ନଥିଲେ । ନାବାଳିକାକୁ ଘରେ ଡ଼ାକି ମାରିଦେବାର ଯୋଜନା କରିଥିବା କଥା ନାବାଳକ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସହ ତା ବଡ଼ ଭଉଣୀ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ନାବାଳକ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପଛରେ ନାବାଳକର ବଡ଼ ଭଉଣୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟୀ ବୋଲି ମୃତ ନାବାଳିକା ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ନାବାଳକ ସହିତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts