oroinfra
maganna
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା: ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କାନ୍ଥ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ୍, କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ସ୍ୱାଧୀନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ : ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ୪ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୧୭ ନର ପିଶାଚ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଟେର୍‌ ପାଉନି ପୋଲିସ

6/11/2021 at 5:23 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୧୧ : ମଣିଷ ଏଭଳି ତଳ ସ୍ତରକୁ ଖସିପାରନ୍ତି ଯାହାର ଉଦାହରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କାଜାକିସ୍ତାନରେ । ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ଏକ ପରିତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ଘଟଣା ସାରା ଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଛି । ୧୭ ଜଣ ନର ପିଶାଚ ୪ ଦିନ ଧରି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଖୁଲାସା ହୋଇଛି । ଜଣେ କ୍ୟାବ୍‌ ଡ୍ରାଇଭର ପ୍ରଥମେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ କାରରେ ବସାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା । ପରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ନାବାଳିକ ଜଣକ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରୀ । ଘଟଣା ଦିନ ସେ ବଜାରକୁ ଯାଇ କିଛି କିଣାକିଣି କରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଯୁବକ ନିଶା ଦେଇ କାରରେ ଅପହରଣ କରିନେଇଥି​ଲେ । ହୋସ୍‌ ଆସିବା ବେଳକୁ ସେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ନଦୀ କୂଳରେ ଥିଲେ । ବିରୋଧ କରିବାକୁ ନଦୀ​‌ରେ ବୁଡାଇ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ । ଚୁପ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ପୀଡିତା । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପରେ ଏକ ପରିତ୍ତ୍ୟକ୍ତ କୋଠରୀକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ​‌ସେଠାକୁ ଡାକିଥିଳେ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଘରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମରାଯାଇଥିବା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ପୀଡିତା ।

ପୀଡିତା ନାବାଳିକା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କହିଛନ୍ତି, ୪ ଦିନ ଧରି ସେହି ଘରେ ରଖି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । କୌଶଳ କ୍ରମେ ସେଠାରୁ ଖସିଆସି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଘଟଣା ବାବଦରେ କହିଥିଲେ ପୀଡିତା । ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ ଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଉ । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

   Related Posts