suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ : ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବହୁଜନ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଧମକ-“ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକଲେ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବି”

24/01/2019 at 4:36 PM

ଅଲବର ୨୪/୧ : ରାଜସ୍ଥାନର ବଡୋଦାମେବରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା | ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଆରୀ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନାହିଁ | ନାବାଳିକା ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସକାଳୁ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ୪ଟା ରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବାପରେ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ | ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳେ ନାବାଳିକା ସ୍କୁଲ ପାଖ ବିଲରେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖି ପୋଲିସ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପଚରାଉଚୁରା କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଝିଆରୀ ନିଖୋଜ ହେବ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କର ହିଁ ଝିଆରୀ | ହୋସ ଆସିବା ପରେ ନାବାଳିକା ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ନାବାଳିକା କହିଥିଲେ ଯେ, ସକାଳେ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟରେ ତାଲିମ ଖାନ ନାମକ ଯୁବକ ତାର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ନାବାଳିକାକୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ବାଇକରେ ବସାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା | ନାବାଳିକା ଚିତ୍କାର କରିବାରୁ ଛୁରୀ ଦେଖାଇ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଡରିଯାଇ ନାବାଳିକା ଚୁପ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଏକ ବିଲକୁ ନେଇଯାଇ ତାଙ୍କ ସହ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ନାବାଳିକାକୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ବିଲରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ |


ରାମଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଉପନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଥିବା ଭାରତୀୟ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜଗତ ସିଂ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି | ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଭଡକୀ ଯାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ଯଦି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରିବ ତାହେଲେ ସେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଗାଁରେ ପଶି ଯାହା କ୍ଷତି କରିବେ ସେଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଦାୟୀ ହେବ |

   Related Posts