scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫୋରେନ୍‌ସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ ଗଲା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରର ନମୂନା, ଏବେ ବି ଅସ୍ପଷ୍ଟ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

14/08/2023 at 5:38 PM

ବାରଙ୍ଗ ୧୪।୮: ଭୁବନେଶ୍ବର ନନ୍ଦନବିହାରରୁ ମିଳିଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରର ନମୂନା ଫୋରେନ୍‌ସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ ପଠାଯାଇଛି । ମୃତଦେହଟି ପଚି ସଢି ଯାଇଥିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜଣାପଡୁନାହିଁ । ମାମଲାର ଗମ୍ଭୀରତା ଦେଖି ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୧ ତାରିଖରେ ନନ୍ଦନବିହାର ହଉସିଂ ବୋର୍ଡ କଲୋନୀର ପ୍ଲଟ୍ ନମ୍ବର ୧୨୧ ପଛ ପଟେ ପଡ଼ି ରହିଥିବା ମୃତଦେହର ସସ୍‌ପେନ୍ସ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢିବାର ଲାଗିଛି । ରବିବାର ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ନାବାଳିକାଙ୍କର ଅନ୍ତ୍ୟଷ୍ଟିକ୍ରିୟା ସରିଛି । ସେପଟେ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ଯାଇଥିବା ମୃତଦେହ ଅଧିକ ପଚିସଢି ଯାଇଥିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁର ସଠିକ୍ କାରଣ ଖୋଜିବାରେ ଡାକ୍ତର ଅସମର୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ନାବାଳିକାକୁ କେହି ବିଷଧର ଜନ୍ତୁ କାମୁଡ଼ିଛି ନା କେହି ବିଷ ଦେଇଛି ନା କେହି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ହତ୍ୟା କରିଛି ତାହା ଏବେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ନଖ, ଡ୍ରେସ୍, ଚୁଟି ଏବଂ ସ୍କିନ୍‌କୁ ଫୋରେନସିକ୍ ଲ୍ୟାବ୍ ପଠାଇଛି କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ।

ପରିବାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣାର ଗମ୍ଭୀରତା ଦେଖି ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ର ଏକ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ନିଜେ ତଦନ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ବୋଲି ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡକ୍ଟର ବେଣୁଧର ସେନାପତି କହିଛନ୍ତି ।

You Can Read :

   Related Posts