scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ନିଶାସକ୍ତ ଭାଇ ନିଜ ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଭଉଣୀକୁ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ : ତା’ପରେ କଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ

9/11/2018 at 6:22 PM

ଗୁରଗାଓଁ ୯/୧୧ : ଦେଶରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଭଳି ଘଟଣା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ପ୍ରତିଦିନ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ମହିଳା, ଯୁବତୀ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହେଉଛନ୍ତି | ଗୁରଗାଓଁରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ଜଣେ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ନିଶାରେ ନିଜ ଭଉଣୀକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗୁରଗାଓଁର ଫାରୁଖନଗରରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ତିନି ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ସହିତ ରହନ୍ତି | ଯୁବତୀଙ୍କ ମା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ନିଜର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ହରାଇ କୁଆଡେ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି | ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ପୂଜା କରି ସାରିବା ପରେ ବାପା ପୁଅ ମିଶିକି ମଦ୍ୟପାନ କଲେ | ମଦ୍ୟପାନ ପରେ ବାପା ଶୋଇବା ପାଇଁ ନିଜ ରୁମକୁ ପଳେଇଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଶାସକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ନିଜ ଭଉଣୀ ରୁମକୁ ପଶିଥିଲା ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା | ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ବାପା ଏସବୁ ଶୁଣି ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଧରି ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ପୁଅ ନାଁରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାଇକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ପୀଡିତାଙ୍କ ଡକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ରିପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା |

ମାନେଶର ମହିଳା ଥାନାରେ ପୋକସୋ ଆକ୍ଟର ଧାରା ୬ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି |

ଥାନା ଅଧିକାରୀ କାନ୍ତା ଯାଦବଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ଭାଇ ହୋଇ ନିଜ ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗେ ଏଭଳି ଅମାନୁଷିକ କାର୍ଯ୍ୟ  କିଭଳି କରିପାରେ | ଗୁରୁବାର ହିଁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ କହିଥିଲା ଯେ, ସେ ବହୁତ ମଦ ପିଇଦେଇଥିଲା ଏବଂ ହୋସରେ ନଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ପରେ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଦିଆଯାଇଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts