oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ନାବାଳିକା ଝିଆରୀକୁ ମଉସାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ : ପାଟି କରିବାରୁ ମାଉସୀ ସହ ମିଶି ଛୁରୀ ମାରିଲା ମଉସା

4/12/2019 at 4:39 PM

ରାଉରକେଲା ୪।୧୨: ରାଉରକେଲାରେ ପୁଣି ଲଜ୍ଜା । ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଉସାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା ।ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କଲେ , ଆଉ କଥା ପ୍ରଘଟ ନକରିବାକୁ କହି ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟ କଲେ । ଅନେକ ଦିନ ହେବ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଟ୍ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପବନ୍ଧୁପାଲିରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧ କରି ଦୌଡି ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାବେଳେ ଏକ ଛୁରୀରେ ମଉସା ମାଉସୀ  ତାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ଏବେ ସହରର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ଆକ୍ରମଣରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଆଖି ପାଖରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ହୋଇଛି । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଏ ନେଇ ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଟ୍ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଉକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କର କେତେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମଉସାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ଉଠାଇ ରଖିଛନ୍ତି ।

ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ବସ୍ତିର ଜଣେ ମହିଳା ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଥାନାକୁ ଯିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ମାଉସୀ ଅଟକାଇଥିଲା । ଏପରିକି ସେଠାକୁ ଖବର ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ କାହା ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କଲେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସାନ ଭାଇକୁ ଜୀବନରୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଥିଲା । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଡରିଯାଇ କାହାକୁ କିଛି କହି ନଥିଲେ।

ହେଲେ ଗତକାଲି ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମଉସା ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ବେଳେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଡରି ଘରୁ ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସହ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ନାବାଳିକା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts