ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ବାରଙ୍ଗର ନାବାଳକ ଜଳୀସାହିରୁ ଉଦ୍ଧାର, କହିଲା ‘ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଆସିଥିଲି’

19/12/2020 at 4:17 PM

ବାରଙ୍ଗ ୧୯।୧୨: ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ନିଖୋଜ ନାବାଳକ । ଗତ ୧୫ତାରିଖରେ ବାରଙ୍ଗ ଥାନା ଗୁଆକୋଳି ଗାଁରୁ ନାବାଳକ ସିପୁନ ବେଶ୍ରା ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲେ । ନାବାଳକଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଜଳୀସାହିରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗୋଡିସାହି ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୫ତାରିଖରେ କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ସିପୁନ । ପରିବାରଲୋକ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ଫଳରେ ଗତ ୧୭ତାରିଖରେ ନାବାଳକଙ୍କ ମା’ ଗୋଡିସାହି ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି କଟକ ଓ ଭୁବନେଶ୍ବରର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଶନିବାର ସକାଳେ ରଘୁନାଥପୁର ଜଳୀସାହିରୁ ନିଖୋଜ ପିଲାଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଉଦ୍ଧାର ହେବା ପରେ ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଏଠାକୁ ଆସିଥିବା କହିଥିଲା । ନାବାଳକକୁ ସାହିର କିଛି ଲୋକେ ଖାଇବା-ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଉଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଛୁଆଙ୍କ ସହ ମିଶି ରହୁଥିଲା ବୋଲି ଜଳିସାହି ବାସିନ୍ଦା କହିଛନ୍ତି ।

ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା ନିତିଦିନିଆ ହୋଇଗଲାଣି । ପ୍ରତିଦିନ ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ହେବା ଘଟଣା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫଳରେ ଶିଶୁମାନଙ୍କର ବାପା-ମା’ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଛନ୍ତି । ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ପରେ ମୃତଦେହ ମିଳିବା ଘଟଣା ବେଶୀ ଆତଙ୍କିତ କରିଛି ।

   Related Posts