scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଢେଙ୍କାନାଳ କଳ୍ପତରୁ ଆଶ୍ରମରୁ ୧୦ ବର୍ଷର ନାବାଳକ ନିଖୋଜ, ପୋଲିସ କୁକୁର ଜଙ୍ଗଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ନାବାଳକଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ

24/01/2019 at 7:12 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୪|୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଂଠରେ କଣ୍ଟେଇକୋଳିଆଠାରେ ଥିବା କଳ୍ପତଋ ଆଶ୍ରମରୁ ଜଣେ ୧୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବାଳକର ପତ୍ତା ମିଳୁନାହିଁ । ଅପରପକ୍ଷରେ ଆଶ୍ରମର ବାବା ମୁରାରୀ ଦାସ ଓରଫ ମୃତ୍ୟୁ଼୍ଜୟ ପାଣିଗ୍ରୀ ଗତକାଲିଠାରୁ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ଫଳରେ ବାଳକର ଫେରାର ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବାବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିଖୋଜ ବାଳକର ବାପା ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ସହ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାବେଳେ କୁକୁର ବାଳକଙ୍କ ପେଣ୍ଟ ଆଶ୍ରମ ପଛପଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

କଣ୍ଟେଇକୋଳିଆଠାରେ ଥିବା କଳ୍ପତଋ ଆଶ୍ରମରେ ବାବା ମୁରାରୀ ଦାସ ପ୍ରାୟ ୩୦ରୁ ୪୦ଜଣ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ନାମ ସଂକୀର୍ତ୍ତନ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ରଖିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ପିଲାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ବାବା ମାର ଧର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି । ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ବାଳକର ବୟସ ୯ ବର୍ଷ ହେବ । ନିଖୋଜ ବାଳକଙ୍କ ନିଜ ଘର ସୁନ୍ଦର ଗଡ ଜିଲ୍ଲା ଗଡପୋଷରେ । ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ନାଁ ହିମାଂଶୁ ରୋହୀଦାସ । ଗତକାଲି ଛୋଟୁଙ୍କୁ ବାବା ମୁରାରୀ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ତାପରଠୁ ଛୋଟୁଙ୍କର ପତ୍ତା ମିଳୁନି । ଛୋଟୁ ନିଖୋଜ ଥିବା ଖବର ନିଜେ ବାବା ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ବାବା ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ବିଭିନ୍ନ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

ଖବରପାଇବାପରେ ଛୋଟୁଙ୍କ ମା ଓ ବାପା ଆଜି ଆସି ଢେଙ୍କାନାଳରେ ପହଂଚିଛନ୍ତି । ସଦର ପୋଲିସ ଥାନାରେ ବାବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts