oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର:ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବଦଳିକୁ ବିରୋଧ, ରାସ୍ତା ଉପରେ ପାଠ ପଢ଼ିଲେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ରେ ୪ ଓଡ଼ିଆଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା, ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଦୁଇ ଛୁଆ ମୃତ
  • ||
  • ଶାରଳାଙ୍କ ପୀଠରେ ଷଷ୍ଠୀ ପୂଜା, ମା’ଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଲାଗି ଜମୁଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଭିଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ଜେଲ୍ ଗଲା ଟୁଙ୍ଗୁରୁ ଭୋଳ, ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀରେ ପଡିଲା ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ
  • ||
  • ମହାଷଷ୍ଠୀରେ ଭିଜିବ ଉପକୂଳ, ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ପହିଲାରୁ ବଢିବ ବର୍ଷା ପରିମାଣ
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାର ବସିବ କ୍ୟାବିନେଟ ବୈଠକ, ୧୦ଟି ପ୍ରସ୍ତାବରେ ବାଜିପାରେ ମୋହର
  • ||

ଫୋନ ଭାଇରାଲ କଲାଣି ଛାନିଆ: କଲ୍‌ ରିସିଭ୍ କରିବାକୁ ଡରୁଛନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ-ବିଧାୟକ, କୋଡ୍ ୱାର୍ଡରେ ହେଉଛନ୍ତି କଥା

6/12/2020 at 6:04 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୬/୧୨ : ଫୋନ କଲ ଭାଇରାଲ ପାଇଁ ଅଡୁଆରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ବିଧାୟକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନେତା ଓ ଅଫିସର। ଫୋନରେ କାହାକୁ କଣ କହିଲେ ଭାଇରାଲ ହେଇଯାଉଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଆସିଯାଉଛନ୍ତି।ଏଭଳି ଭାଇରାଲକୁ ଦେଖି କିଛି ନେତାଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା ଫୋନ କଲା​‌ବେଳ ସଂଜତ ହେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଅବସ୍ଥା ହେବ ଖରାପ।  

ଫୋନ ଭାଇରାଲ ଛାନିଆ କଲାଣି। ଯାହାର ଅଡିଓ ବାହାରେ ବୁଲୁଛି ସେ ତ ପ୍ରମାଦ ଗଣିଲାଣି। ଆଉ କିଛି ନେତା ଅଫିସର ଅନନୋନ ନମ୍ବର ଦେଖିଲେ ଫୋନ ଉଠାଉନାହାନ୍ତି। ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ  ଆରମ୍ଭ କରି ବିଧାୟକ ଓ ଅଫିସର ଫୋନରେ କଥା ହେବାକୁ ଡରିଲେଣି। ନିକଟରେ ଫୋନ୍ କଲ୍ ଅଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲକୁ ନେଇ କେତେକ ନେତା ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଛନ୍ତି। ନିଆଳି ବିଧାୟକ ଡାକ୍ତର ପ୍ରମୋଦ ମଲ୍ଲିକ ଏବେ ପ୍ରମାଦ ଗଣୁଛନ୍ତି। ନିଜ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିବା ରେକର୍ଡିଂ ଏବେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି।

କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣ ସାହୁ ଫୋନ ରେକଡିଂ ପାଇଁ ଅଡୁଆରେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ଆଇପିଏସ ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି। ସେମିତି ବାଚସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ପାତ୍ର ନିଜ ଫୋନ ରେକର୍ଡିଂ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। କାଳେ କିଏ କଲ ରେକର୍ଡିଂ କରିବ ଏଥିପାଇଁ ଅନେକ ତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ହାଇଫାଇ ଦାମୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୋବାଇଲ ଧରୁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ବି ଏବେ ଭରସା ପାଉନି। ସଭିଙ୍କୁ ଡର ଫୋନ୍ କଥା ରେକର୍ଡିଂ ହେଉନି ତ ? ଯଦି ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ତେବେ ଜୀବନ ମାଟି। ଡର ଏମିତି ଘାରିଲାଣି ଯେ ଫୋନ୍ ରେ ଯେବେ ବି କଥା ହେଉଛନ୍ତି କୋଡ୍ ୱାର୍ଡରେ। ନାଁ ନ ଧରି କାହାକୁ  ଏଏସ୍ ତ କାହାକୁ ପିପି… କାହାକୁ ଭାଇରସ୍ … ପୁଣି କାହାର ନାଁ ବଦଳରେ ମ୍ୟାଡାମ୍ କହୁଛନ୍ତି।

କୋଡ ୱାର୍ଡରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ନେତାଏ।  କାଳେ କିଏ ଫୋନ ରେକର୍ଡିଂ କରି ଭାଇରାଲ କରିଦେବ ସେନେଇ ସତର୍କ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ତତଆପି ମନରେ ରହିଛି ଭୟ। କିଛି ତ ଏବେ ଫୋନ ଉଠାଉନାହାନ୍ତି।  

ଏପଟେ କିନ୍ତୁ କିଛି ନେତା ଏକଥାକୁ ଅସ୍ବିକାର  କରିଛନ୍ତି। ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା କହିଛନ୍ତି। ଡର ନାହିଁ।  ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଫୋନରେ  ରେକର୍ଡିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅଛି। କଥା ହେବା ବେଳେ ସଂଜତ ହେବାକୁ ପଡୁଛି। ଯଦି ସେହ ହିସାବରେ କଥା ନହେଲେ ଅଡୁଆ।  ଏପଟେ କିନ୍ତୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସୁର ରାଉତରାୟ କହିଛନ୍ତି  କ୍ରିମିନାଲ  ଏବଂ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ  ପାଇଁ କାହାକୁ ଫୋନ କଲେ ଭୟ ଲାଗିବ। କିନ୍ତୁ ଗରିବ ଓ ଖଟିଖିଆଙ୍କ କାମ ପାଇଁ ଫୋନ କଲେ  କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ।

କାହାର କେତେବେଳ ପାଳିପଡ଼ିବ କହିହେବନି। ସୋସିଆଲା ମିଡିଆରେ ଏହି ଫୋନ ରେକଡିଂ ଭାଇରାଲ ଉତ୍ତର ଦାୟୀ ହେବାକୁ ପଡୁଛି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ  ଅସୁବିଧାରେ ପଡୁଛନ୍ତି।

   Related Posts