Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିନିଷା ଲାମ୍ବା ଖୋଲିଲେ କାଷ୍ଟଂ କାଉଚ୍ ଅନୁଭୂତି: କହିଲେ, ରାତିରେ ଡିନର୍ ପାଇଁ ଡାକୁଥିଲେ ମେକର୍ସ

24/06/2021 at 8:47 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିନିଷା ଲାମ୍ବା ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଥର ‘କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚ୍’ର ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି। ୨୦୦୫ ରେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେଇଥିବା ମିନିଷାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କେବଳ ଅଫିସରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ କଥାକୁ ବୁଝି ନପାରିବାର ଅଭିନୟ କରି ଏହାକୁ ସମ୍ଭାଳିଥିଲେ ।

Minissha Lamba confirms divorce with husband Ryan Tham after five years of  marriage | Celebrities News – India TV

ମିନିଷା ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କାନନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି, “ଯେକୌଣସି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଯେଉଁଠାରେ ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି, ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଏହିପରି ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମଧ୍ୟ ଏହାଠାରୁ ଭିନ୍ନ ନୁହେଁ। ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିଛି। ଯେପରିକି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କୁହନ୍ତି ଆପଣ ରାତିରେ ଡିନର୍ ପାଇଁ କାହିଁକି ଭେଟୁନାହଁ? ” ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଫିସରେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଉପରେ ଅଧିକ ଜୋର୍ ଦିଅନ୍ତି ।

ମିନିଷାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଏପରି ଆଚରଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲେ। ବୃତ୍ତିଗତ ଆଚରଣ ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହରାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା । ମିନିଷା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇଥର ଏପରି ହୋଇଛି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହରାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା। ମିନିଷା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାମାନେ ଅଫିସ୍ ବଦଳରେ ବାହାରେ ଭେଟିବାକୁ କହୁଥିଲେ।

ମିନିଷା ଲାମ୍ବା ୨୦୦୫ ରେ ସୁଜିତ୍ ସରକାରଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘ୟହାଁ’ ସହିତ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାଙ୍କୁ ଏସିୟାନ୍ ସିନେଫାନ୍ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଜୁରି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲା ​​। ଏହି ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ମିନିଷାଙ୍କୁ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ବଚନା ଏ ହସିନୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ କର୍ପୋରେଟ୍, ରକି, ଆନ୍ଥୋନୀ କୌନ ହୈ, ଅନାମିକା ଏବଂ ଦସ୍ କାହାନିଆଁ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

   Related Posts