Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଆଇଲାଣ୍ଡ କିଣିଲେ ଗାୟକ ମିକା ସିଂ, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ-ସିଂ ଇଜ୍‌ କିଙ୍ଗ୍

30/09/2022 at 7:57 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୦୯: ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା  ଗାୟକ ମିକା ସିଂ। ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଦ୍ୱୀପରେ ତାଙ୍କର ବୋଟ୍ ଚଳାଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି କି ମିକା ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଗାୟକ । ଯିଏ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍‌ ଦ୍ୱୀପ ତଥା ଆଇଲାଣ୍ଡ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମିକାଙ୍କ ଆଇଲାଣ୍ଡ ଆଡଭେଞ୍ଚରର ନେଟେନିଜେନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖନ୍ତୁ …

ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ମିକା ତାଙ୍କ ଦ୍ୱୀପରେ ବୋଟ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେୟାର ହୋଇଥିବା ପୋଷ୍ଟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯେ ମୀକା ଦ୍ୱୀପ ବ୍ୟତୀତ ବର୍ତ୍ତମାନ ୭ଟି ଡଙ୍ଗା ଏବଂ ୧୦ଟି ଘୋଡା ଅଛି। ନିକଟରେ ମିକା ଏହି ଦ୍ୱୀପର ଅନ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ମୀକା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱୀପକୁ ବୋଟ୍‌ର ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ।

मीका सिंह

ମିକାଙ୍କ ଏହି ସଫଳତା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ପ୍ରକାର ଡ୍ରେନ୍ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଏହାକୁ ‘ଚମତ୍କାର’ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts