vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

Met Gala 2021: ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ଭାବେ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍‌ରେ ସୁଧା ରେଡ୍ଡୀ, ପିନ୍ଧିଲେ ଗୋଲ୍ଡ-ଡାଏମଣ୍ଡର ଗାଉନ୍

16/09/2021 at 3:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୯: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ପରି, ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ମେଟ୍ ଗାଲା ୨୦୨୧ରେ ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସହିତ ଦୁନିଆର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ। କିମ୍ କାର୍ଦସିୟାନ୍ ତାଙ୍କର ୟୁନିକ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଏହି ପପୁଲାର୍ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସେଲିବ୍ରେଟମାନଙ୍କୁ ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ସୁଧା ରେଡ୍ଡୀ ମଧ୍ୟ ଟକ୍କର୍ ଦେଇଥିଲେ।

PunjabKesari

ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ପ୍ରିଣ୍ଟେଡ୍ ଗାଉନ୍‌ରେ ମେଟ୍ ଗାଲାର ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ପହଞ୍ଚି ସୁଧା ରେଡ୍ଡୀ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ। ସୁଧା ହାଇଦ୍ରାବାଦ ସ୍ଥିତ ବିଲିୟନେୟାର ବିଜନେସ୍‌ମ୍ୟାନ୍ ମେଘା କୃଷ୍ଣ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ। ମେଘା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଆଣ୍ଡ ଇନଫ୍ରାଷ୍ଟ୍ରକଚର ଲିମିଟେଡ୍ (MEIL) ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଧା ସାମାଜିକ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା।

PunjabKesari

ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେଟ୍ ଗାଲା ୨୦୨୧ ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ସୁଧା ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ଥିଲେ। ଏହି ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ସେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗୋଲ୍ଡେନ୍ ପ୍ରିଣ୍ଟେଡ୍ ଗାଉନ୍ ବାଛିଥିଲେ, ଯାହା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭାରତୀୟ ଡିଜାଇନର୍ ଫାଲ୍ଗୁନି ଏବଂ ସେନ୍ ପାଇକକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇଥିଲା। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଗାଉନ୍ ତିଆରି କରିବାକୁ ୨୫୦ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା। ଏହାକୁ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଗୋଲ୍ଡ, ରେଡ୍ ଏବଂ ନେଭି ବ୍ଲୁ କଲର୍‌ର ସ୍ୱରୋସ୍କି କ୍ରିଷ୍ଟଲ୍ସ, ବିଡ୍ସ ଏବଂ ସିକ୍ୱେନ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା।

ଡିଜାଇନର୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେରିକାର ପତାକାର ଏହି ଗାଉନ୍ ରେ ଆମେରିକାର ୫୦ ଟି ସ୍ୱାଧୀନ ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଏହାକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାବେଳେ, ମୁଁ ହୀରା ବ୍ୟବହାର କରି କାନ କଫ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି । ସୁଧା ଏହି ସମୟରେ ୧୮ କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ଏବଂ ୩୫ କ୍ୟାରେଟ୍ ହୀରା ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ କର୍ଣ୍ଣ କଫ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ତାଙ୍କର ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସାମଗ୍ରୀର ନାମ ହେଉଛି ‘ଡ୍ରିମି ଡିସେଣ୍ଡାନ୍ସ’। ଏହି ଘଟଣାକୁ ସ୍ମରଣୀୟ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ସୁଧା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ସେ ବିଶ୍ୱର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫ୍ୟାଶନ କଳାକାରଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଯାହାଙ୍କଠାରୁ ସେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts