ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ କାହିଁକି ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିନାକ୍ଷୀ, ଶୋ’କୁ ଆସି କଲେ ଖୁଲାସା…

6/11/2022 at 9:34 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୬।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ଦକ୍ଷ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ନିଜର ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ବହୁତ କମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହିଟ୍‌ ହୋଇ କି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିନାକ୍ଷୀ ଶୋଶାଦ୍ରି। ମିନାକ୍ଷୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କାମ କରିଛନ୍ତି। ୧୯୮୦-୯୦ ଦଶକରେ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ମିନାକ୍ଷୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟଙ୍କ ସହ ଅନସ୍କ୍ରିନରେ ରୋମାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ସମ୍ମାନ ରହିଛି।

ହେଲେ ସେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏବେ ବି ତାଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଗାୟକ ସୋନି ଟିଭିର ରିୟଲିଟି ସୋ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲରେ ଏକ ବିଶେଷ ଅତିଥି ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ର ଶେଷ ଏପିସୋଡରେ ମିନାକ୍ଷୀ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ ପରେ କିପରି ଆମେରିକାକୁ ଯାଇ ରୋଷେୟା ହୋଇଥିଲେ।

ମିନାକ୍ଷୀ ସେଶାଦ୍ରି ୧୯୯୫ ମସିହାରେ ବ୍ୟାଙ୍କର ହରିଶ ମାଇସୋରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ମଞ୍ଚରେ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲି, ଜଣେ ମାଆ ହେଲି, ପତ୍ନୀ ହୋଇଥିଲି, ସବୁକିଛି ହୋଇଥିଲି ତା ସହ ରୋଷେଇ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲି। ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଗର୍ବ କରି କହିବି କି ମୁଁ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ବହୁତ ଭଲ ରାନ୍ଧେ । କହିବାକୁ ଗଲେ ମିନାକ୍ଷୀ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ। ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ବି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts