vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ମେଡିଆ ଟାଇକୁନ ରୁପର୍ଟ ମୋଡର୍କ ଓ ମଡେଲ ଜେରୀ ହଲଙ୍କ ଡିଭୋର୍ସ, ବିବାହର ୬ ବର୍ଷ ପରେ ହେଲେ ଅଲଗା

23/06/2022 at 5:42 PM

ଆମେରିକା ୨୩/୦୬: ମିଡିଆ ଟାଇକୁନ ବିଲିୟୋନେୟର ରୁପର୍ଟ ମୋଡର୍କ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ସୁପର ମଡେଲ ଜେରୀ ହଲଙ୍କ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ୯୧ ବର୍ଷୀୟ ରୁପର୍ଟ ନିଜ ଚତୁର୍ଥ ପତ୍ନୀ ଅର୍ଥାତ୍ ୬୫ ବର୍ଷୀୟ ଜେରୀ ହଲଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ୨୦୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଆମେରିକାନ ମଡେଲ ଜେରୀ ହଲଙ୍କ ସହ ଚତୁର୍ଥଥର ପାଇଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହୋଇଥିଲେ।

ହେଲେ ଏବେ ୬ ବର୍ଷର ବିବାହରେ ପୁର୍ଣ୍ଣଛେଦ ଲଗାଇବେ ଆମେରିକାନ ବିଜନେସମ୍ୟାନ ତଥା ଫକ୍ସ ନିଉଜ, ଫକ୍ସ କର୍ପ, ସ୍କାଏ ନ୍ୟୁଜ ଓ ନ୍ୟୁଜ କର୍ପୋରେସନର ଆଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରୁପର୍ଟ ମୋଡର୍କ। ତେବେ ଏ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ଟିମ୍ କିମ୍ବା ପ୍ରତିନିଧି ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ। ନିଜ ବୌବାହିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ରୁପର୍ଟ ବହୁ ସମୟରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି।

ପୂର୍ବରୁ ସେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଡିଭୋର୍ସ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଫ୍ଲାଇଟ ଅଟେଣ୍ଡାଣ୍ଟ ପେଟ୍ରିସିଆ ବୁକର ଯାହାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଥିଲା । ୧୯୬୬ ମସିହାରେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରଙ୍କଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟ ପତ୍ନୀ ସ୍କଟଲାଣ୍ଡ ଜନ୍ମିତ ସାମ୍ବାଦିକା ଆନା ମୁଡୋର୍କ ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କର ୩ ସନ୍ତାନ ଥିଲେ ।

ନିଜ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ଓ୍ୱେଣ୍ଡି ଡେଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ବିବାହର ଦୀର୍ଘ ୧୪ ବର୍ଷପରେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟପଟେ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଟାଇମ୍ସ ଅନୁଯାୟୀ ଜେରୀ ହଲଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବନ୍ଧୁ ଓ ଆତ୍ମୀୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣାଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସିଥିଲେ।

ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ବିଭିନ୍ନ ଅବସରରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଥିଲା । ଏବଂ ନିକଟରେ ରୁପର୍ଟଙ୍କ ୯୦ତମ ଜନ୍ମଦିନ ଉସ୍ହବରେ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଯଦି ଜେରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କର ବିଚ୍ଛେଦ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ରୁପର୍ଟଙ୍କର ଚତୁର୍ଥ ଡିଭୋର୍ସ ହେବ ।

   Related Posts