ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ମାୟାବତୀଙ୍କ ବଡ ଘୋଷଣା : ୟୁପି ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏକୁଟିଆ ଲଢିବ ବିଏସପି

27/06/2021 at 12:28 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୨୭/୬: ବିଏସପି ସୁପ୍ରିମୋ ମାୟାବତୀ ୨୦୨୨ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ମାୟାବତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି ୟୁପିରେ ଏକାକୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ । ମାୟାବତୀ ରବିବାର ସକାଳେ ଟୁଇଟ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଗତକାଲି ଠାରୁ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି ଯେ ୟୁପିରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଧାନସଭା ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଓଓ୍ୱେସିଙ୍କ ଦଳ ଏଆଇଏମ୍ଏମ୍ ଏବଂ ବିଏସପି ଏକାଠି ଲଢିବେ ।

ତେବେ ଏହି ଖବରଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା, ବିଭ୍ରାନ୍ତକାରୀ ଏବଂ କପଳକଳ୍ପିତ । ଏଥିରେ ଟିକିଏ ହେଲେ ସତ୍ୟତା ନାହିଂ । ଏବଂ BSP ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରେ । ମାୟାବତୀ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଏହା ଦଳ ଦ୍ୱାରା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ପଞ୍ଜାବ ବ୍ୟତୀତ, ୨୦୨୨ରେ ୟୁପି ଏବଂ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ବିଧାନସଭାର ଏହି ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ । ଏଥିପାଇଁ ବିଏସପି କୌଣସି ଦଳ ସହିତ ମେଣ୍ଟ କରିବନି, ଏକାକୀ ଲଢିବ ।

ମାୟାବତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଏସପି ବିଷୟରେ ଏଭଳି ମିଥ୍ୟା ତଥା ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ଖବରକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଏସପି ଜାତୀୟ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ସତୀଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବିଏସପି ମିଡିଆ ସେଲର ଜାତୀୟ ସଂଯୋଜକ କରାଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଉଛି ଅନ୍ୟ କୌଣଣସି ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ଖବର ଲେଖିବା, ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ପ୍ରକାଶନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏସସି ମିଶ୍ରଙ୍କ ଠାରୁ ସଠିକ୍ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts