scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

Master Chef 7 : ଷ୍ଟାରପ୍ଲସ୍‌ ନୁହେଁ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ରେ ଆସିବ ପପୁଲାର ଶୋ’

15/08/2022 at 8:54 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୦୮: ପୁଣି  ଆଉ ଏକ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ଟିଭିରେ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛି। ତାହା ହେଉଛି ‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ ସିଜନ ୭ ।  ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। ଏହି ଶୋ’କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରୋଷେୟା ତଥା ସେଫ୍‌ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରନ୍ଧନ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ଶୋ’ ଶେଷରେ ବିଜେତା ଘୋଷିତାଙ୍କ ନାମ ଘୋଷଣା ହେବ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହିପରି ଅନେକ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ’ରୁ ବାହାରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ରୋଷେଇ ଦୁନିଆରେ ବଡ ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ‘ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ର ଏକ ନୂଆ ସିଜିନ୍‌ ସହିତ ଟେଲି ପରଦାକୁ ଫେରୁଛି।

ସ୍ୱାଧୀନତାର ୭୫ତମ ବାର୍ଷିକୀ ଅବସରରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୋ’ର ଏକ ଟିଜର ରିଲିଜ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସୋନି ଟିଭିର ଅଫିସିଆଲ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ପେଜ୍‌ରୁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଲେଖା ଅଛି, ‘ ପାଳନ କରିବା ଭାରତର ଖାଦ୍ୟ ପର୍ବ । ଏଥର ଆପଣ ସୋନି ଟିଭିରେ ଏହି ସୋ ଦେଖି ପାରିବେ । ପୂର୍ବରୁ ଏହା ଷ୍ଟାରପ୍ଲସ୍‌ରେ ଆସୁଥିଲା ।  ‘ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଟିଜର ସହିତ କୁହାଯାଇଛି,’ ହର ପ୍ରଦେଶ କି ଭିନ୍ନ ଖୁସବୁ, ଭାରତରେ ଅନେକ ସ୍ୱାଦ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ସ୍ୱାଦର ପର୍ବ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ କେବଳ ଗୋଟିଏ ହେବ। ମାଷ୍ଟର ସେଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ । ସ୍ୱାଧୀନତାର ୭୫ ବର୍ଷ । ଭାରତର ଖାଦ୍ୟ ପର୍ବ ।

ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ସିଜିନ୍‌ରେ ଥିମ୍‌ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ଖାଦ୍ୟ ହେବ। ଶୋ’ର ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜଜ୍‌ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts