ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଲଣ୍ଡନରେ ହଟହଟ୍ଟା ହେଲେ ପାକିସ୍ତାନ ମନ୍ତ୍ରୀ: ଏମିତି କହିଲେ ନିଜ ଦେଶର ଲୋକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍…

26/09/2022 at 11:29 AM

ଲଣ୍ଡନ ୨୬/୦୯: ଲଣ୍ଡନରେ ହଟହଟ୍ଟା ହେଲେ ପାକିସ୍ତାନ ମନ୍ତ୍ରୀ । ନିଜ ଦେଶର ଲୋକେ କରିଛନ୍ତି ତାତ୍ସଲ୍ୟ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ । କଫି ସପ୍‌ରେ କଫି ପିଉଥିବାବେଳେ ସମୋଲଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରୀ ମରିୟମ ଔରଙ୍ଗଜେବ ।

ପାକିସ୍ତାନର ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ନେଇ ପାକିସ୍ତାନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖୁବ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି । ଲୋକମାନେ ମରିୟମଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ଗୋଡ଼ାଇ ରାସ୍ତାରେ ‘ଚୋରଣୀ, ଚୋରଣୀ, ସ୍ଲୋଗାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ପୁରା ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତଥାପି, ଏହାରି ଭିତରେ ସଂଯମତା ଦେଖାଇଥିଲେ ମରିୟମ । କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବି ଦେଇନଥିଲେ । ଏସବୁ ଘଟଣାରୁ ନିଜକୁ ଡାଇଭର୍ଟ କରିବାକୁ ସେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍‌ରେ ନିଜକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିଥିଲେ ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଏକ ଦୋକାନରେ ମରିୟମ ଔରଙ୍ଗଜେବଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ମହିଳା ଔରଙ୍ଗଜେବଙ୍କୁ କହୁଥିଲେ ଯେ ଟେଲିଭିଜନରେ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଭାଷଣ ଦେଉଛି, କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ନିଜ ଶରୀରରେ ନାହିଁ ଦୁପଟା । ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ସୟଦ ତଲାତ ହୁସେନ୍‌ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓର ଉତ୍ତରରେ ମରିୟମ ଔରଙ୍ଗଜେବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ହୀନ ଓ ବିଭାଜନ ରାଜନୀତି ଆମ ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି ।

ପାକିସ୍ତାନର ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ମରିୟମ ଦେଶର ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ । ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଖାୱାଜା ଆସିଫ ଟ୍ୱିଟରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରିଟେନ ଯିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବିଭାଗର ସମୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ । ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀମାନେ ଆମ ସମାଜର ସର୍ବନିମ୍ନ ସ୍ତରର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଯୋଜନା ମନ୍ତ୍ରୀ ଅହସାନ ଇକବାଲ ଏହି ଘଟଣାକୁ “ପିଟିଆଇ ଗୁନ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିନ୍ଦନୀୟ ତଥା ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ” ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts