scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଘରୋଇ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍ କାନ୍ଥରେ ମାଓ ପୋଷ୍ଟର, ଗୋ ଚାଲାଣ ବନ୍ଦ ଲାଗି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

22/12/2023 at 2:05 PM

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ୨୨/୧୨: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ରେ ପିଏଲଏଫ୍ଆଇ ପୋଷ୍ଟର । ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଘରୋଇ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟ ଓଭର ବ୍ରିଜ କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଛି ଏହି ପୋଷ୍ଟର । ପିପୁଲ୍ସ ଲିବେରେସନ୍ ଫ୍ରଣ୍ଟ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ବା ପିଏଲ୍‌ଏଫ୍ଆଇର ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଗୋ ଚାଲାଣ ବନ୍ଦ୍ କରିବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି । ବନ୍ଦ୍‌ ନ ହେଲେ ଫୌଜି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ଲେଖାଯାଇଛି ।

କେନ୍ଦ୍ରୀୟ କମିଟିର ପ୍ରେମ କୁମାର ଯାଦବର ନାମରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋକୁଆ ଭୟ ଦେଖାଦେଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପୂର୍ବରୁ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ସୀମାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ପିଏଲ୍‌ଏଫ୍‌ଆଇ ସଂଗଠନର ଗତିବିଧି ରହିଥିଲା ।

୨୦୧୪ ବେଳକୁ ଛଅ ଜଣ ନୀରହ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର କହି ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କଲା ପରେ ତତକାଳୀନ ଏସପି ସଞ୍ଜୀବ ଅରୋରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଅପରେସନ କରି ପିଏଲଏଫ୍ ଆଇର ମୁଖ୍ୟ ସମେତ ୬ ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ encounter କରାାଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ଏମାନଙ୍କ କୌଣସି ଗତିବିଧି ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିଲା । ତେବେ ଆଜିକାର ଏହି ପୋଷ୍ଟର ପୁଣି ଥରେ ପିଏଲଏଫ୍ ଆଇର ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଜାହିର କରିଛି ।

ପୋଷ୍ଟର ଦେଖିବାପରେ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅଛନ୍ତି ଅନ୍ୟପଟେ ସଦର ପୋଲିସ ଏସଡିପିଓ କହିଛନ୍ତି ସବୁ ଦିଗକୁ ନେଇ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଦେଖାଯାଉଛି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷେପ ନିଆଯିବ ଏହା ସହ ସୀମାନ୍ତରେ ଥିବା ଥାନାରେ ଆଲର୍ଟ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts