AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ମନୋଜ ତିଓ୍ୱାରୀଙ୍କ ଡିପ୍‌ଫେକ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା – ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ଆସିଥିଲା ଏହି ଭିଡିଓ

20/02/2020 at 3:51 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦।୦୨ – ଦିଲ୍ଲୀରେ ନିର୍ବାଚନ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦେଶ ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମନୋଜ୍‌ ତିଓ୍ୱାରୀଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ହରିୟାନାର ଭାଷା କହୁଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ମନୋଜ ତିଓ୍ୱାରୀ ଇଂରାଜୀ ଓ ହରିୟାନାର ଭାଷା କହୁଥିବା ଦେଖଇବା ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା । ଆଇର୍ଟିଫିସିଆଲ୍‌ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନସି ବା ଡିପ୍‌ଫେକ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଏହାକୁ ତିଆରି କରାଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଅନେକ କଥା କହୁଥିଲେ । ଅସଲ ଭିଡିଓରେ ସେ ଏହାକୁ ହିନ୍ଦୀରେ କହିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଟେକନୋଲଜିର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ଏହାକୁ ହରିୟାନା ଭାଷାରେ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଭାବ ସମାନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଓଷ୍ଠ ଚାଳନା ବା ଲିପସିଙ୍ଗ୍‌ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହାକୁ ବିଭିନ୍ନ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପରେ ୫,୮୦୦ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିବା କଥା ଦିଲ୍ଲୀ ବିଜେପି ମିଡିଆ ସେଲ୍‌ର ପ୍ରଭାରୀ ନୀଳକାନ୍ତ ବକ୍ସି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଚଣ୍ଡୀଗଡର କମ୍ପାନୀ ଆଇଡିୟାଜ୍‌ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରୀରେ ତିଆରି କରାଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଏହାର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

   Related Posts