AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଷ୍ଟାରର ମୁଭି ମଣ୍ଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଏବଂ ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’

25/01/2019 at 8:50 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧: ଆଜି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ରାଇଡେରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଷ୍ଟାରର ମୁଭି ମଣ୍ଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଏବଂ ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’  । ୧୨୫ କେ।ଟି ବ୍ୟୟରେ ତିଆରି ଏହି ଫିଲ୍ମ ୫୦ଟି ଦେଶରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ । ହିନ୍ଦୀ, ତାମିଲ ଓ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା । କମଲ ଜେନ୍ ପ୍ରଯେ।ଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଭାର ସମ୍ଭାଳିଛନ୍ତି ନିଜେ କଙ୍ଗନା । ତେବେ ଝାନସୀ ରାଣୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇଙ୍କ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବଶିତ ହେ।ଇଛି ଫିଲ୍ମ । ୧୮୫୭ରେ ଇଂରେଜ୍ ମାନଙ୍କ ବିରେ।ଧରେ ଲଢି ଦେଶ ପାଇଁ ପ୍ରାଣ ଦେଇଥିଲେ ଲକ୍ଷ୍ମୀବାଇ । ତେବେ ଲିଡ୍ ରେ।ଲରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହ ତାନ୍ତ୍ୟା ଟେ।ପି ରେ।ଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଅତୁଲ କୁଲକର୍ଣ୍ଣି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭିତରେ ସୁରେଶ ଓବରାଏ, ଡ୍ୟାନି, ରିଚାର୍ଡ କିପ୍, ୟଶ ଟୋଙ୍କ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଲେ।ଖଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ମଣି କର୍ଣ୍ଣିକାର ପ୍ରଡକ୍ସନ ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇଛନ୍ତି ସୁକାନ୍ତ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଶ୍ରୀରାମ ଲେୟଙ୍ଗର ଏବଂ ସୁଜିତ୍ ସାଓନ୍ତ ।

ସେହିପରି ଆଜି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ପରଦାକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଶିବସେନା ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଠାକରେ’ । ଏଥିରେ ବାଲ୍ ଠାକରେଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଭିନେତା ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକୀ  ।..ନୱାଜ୍ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବାଲଠାକ୍ରେଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅମୃତା ରାଓ । ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଅଭିଜିତ୍ ପାନ୍ ସେ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ଭାର ସମ୍ବାଳିଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ୍ ।

   Related Posts