oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଭଞ୍ଜବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ବାଘ ! ଭୟଭୀତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, ବନ ବିଭାଗର ପାଟ୍ରୋଲିଂ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉଗ୍ରରୂପ ରୂପ ନେଲା ପାରିବାରିକ କଳହ, ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ
  • ||
  • ୫ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ସାର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୧୪ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୨୬ରୁ ୨୯ ଯାଏ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚିବ
  • ||

ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ଦୁଇ ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ: ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି, ରୁହନ୍ତୁ ସତର୍କ

8/08/2021 at 9:13 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮/୦୮ : ବର୍ତ୍ତମାନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ। ଅଗଷ୍ଟ ୯ ତାରିଖରୁ ବୁଧ ମଧ୍ୟ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ବୁଧ ଓ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ରହିବା ହେତୁ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଙ୍ଗଳ ଓ ବୁଧକୁ ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ। ବୁଧ ଗ୍ରହକୁ ବୁଦ୍ଧି, ତର୍କ, ସମ୍ବାଦ, ଗଣିତ, ଚତୁରତା ଓ ମିତ୍ରର କାରକ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ଶୁକ୍ର ବୁଧ ଗ୍ରହର ମିତ୍ର ଗ୍ରହ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଚନ୍ଦ୍ରମା ଓ ମଙ୍ଗଳ ଶତ୍ରୁ ଗ୍ରହ। ବୁଧଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ରାଶି କନ୍ୟା ଏବଂ ମୀନ ନୀଚ ରାଶି। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଶକ୍ତି, ଭାଇ, ଭୂମି, ଶକ୍ତି, ସାହସ, ପରାକ୍ରମ, ସୌର୍ଯ୍ୟର କାରକ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ମେଷ ଓ ବିଛା ରାଶିର ଗୁରୁ। ମକର ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଉଚ୍ଚରେ ଥିବାବେଳେ କର୍କଟ ରାଶିରେ ନୀଚରେ ରୁହନ୍ତି। ବୁଧ ଓ ମଙ୍ଗଳ ଗୋଟିଏ ରାଶିରେ ରହିବା ଫଳରେ କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଜାଣନ୍ତୁ :

ମେଷ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟରେ ବାହନ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟରେ ଲେଣଦେନ କରନ୍ତୁନି। ନିବେଶ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ସହ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ବୁଝି ବିଚାରି ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ – ବାଦବିବାଦରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କାମ କରନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁନି। କ୍ରୋଧ କରିବା ଦ୍ୱାରା ନିଜର କ୍ଷତି ହେବା। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ। ଧନ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ବୁଝି ବିଚାରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଲେଣଦେନ କରନ୍ତୁନି। ନିବେଶ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ସମୟ ନୁହେଁ।

ମୀନ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କାମ କରନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ କିନ୍ତୁ ବୁଝି ବିଚାରି ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ସହ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ।

(ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ, ଆମେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ୟ ଏବଂ ସଠିକ୍ ବୋଲି ଦାବି କରୁନାହୁଁ। ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପୃକ୍ତ କ୍ଷେତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ।)

   Related Posts