scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କେରଳରେ ଦାଦନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ମୃତଦେହ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରଶାସନକୁ ନିବେଦନ କଲେ ପରିବାର

10/11/2022 at 10:54 PM

ଫୁଲବାଣୀ, ୧୦/୧୧: ଦୁଇ ପଇସା ଅଧିକା ରୋଜଗାର କରିବ, ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲରେ ଦୁଇ ଅକ୍ଷର ପାଠ ପଢ଼ାଇବା ସହ ପରିବାର ଭଲରେ ଚଳିବେ ବୋଲି ଅନେକ ଆଶା ଓ ସ୍ବପ୍ନ ନେଇ ଭିଟାମାଟି ଛାଡି ଯାଉଛନ୍ତି ଲୋକେ । କିନ୍ତୁ ବାହାର ରାଜ୍ୟରେ ହେଉଛନ୍ତି ନିର୍ଯାତିତ । କିଏ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଫେରୁଛି ତ ଆଉ କିଏ ବିକଳାଙ୍ଗ । ସେହିଭଳି କନ୍ଧମାଳ ଜିଲ୍ଲା ଦାରିଙ୍ଗବାଡି ବ୍ଲକ ଗଦାପୁର ଅଂଚଳର ୪୨ ବର୍ଷୀୟ ସୁରେଶ ନାୟକ ସୁଦୂର କେରଳ ଯାଇ ସେଠାରେ ଦାଦନ ଖଟୁଥିଲେ lହେଲେ ଦୁଇଦିନ ତଳେ ହଠାତ ସୁରେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା l

ଖବର ପାଇବା ପରେ ପରିବାରରେ ଦୁଃଖର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଥିଲା l ପରିବାର ଲୋକେ ସହଜରେ ସୁରେଶଙ୍କ ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି l ସବୁ ଆଶା ଓ ଆକାଂକ୍ଷା କ୍ଷଣିକ ମଧ୍ୟରେ ଚୁରମାର ହୋଇଯାଇଥିଲା l ସୁରେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କାହିଁକି ଓ କିପରି ହେଲା ଜଣାପଡ଼ିନଥିବା ବେଳେ ମୃତଦେହ ବ୍ୟବଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି l ଏବେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ କିପରି ଆସିବ ସେନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପରିବାର ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ lସୁଦୂର କେରଳରୁ ପୁଅର ମୃତଦେହ ଆଣିବା ଲାଗି ପରିବାର ପାଖରେ ସମ୍ବଳ ନାହିଁ l ଜ଼ିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନକୁ ସୁରେଶଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗାଁକୁ ଆଣିବାଲାଗି ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି l ଏଥିସହ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବକୁ ମଧ୍ୟ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି l

   Related Posts