Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସ୍ତ୍ରୀ ପାଇଁ ଶଳାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଲା ଯୁବକ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ ନହେଲେ ଶଳାଙ୍କୁ ମାରି ପୋତିଦେବ ଜଙ୍ଗଲରେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଲା ଯୁବକ

18/01/2019 at 8:19 PM

ରାଂଜି ୧୮/୧- ଅପହରଣ ମାମଲରେ ରାଂଚି ପୋଲିସ ଜଣେ ଜମି କିଣାବିକା କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ ଧରି ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ଅରଗୋଡ଼ା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି । ମହେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହି ଘଟଣା ସହିତ ଜଡ଼ିତ ବୋଲି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିପାରିଛି ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ୭ବର୍ଷ ତଳେ ପୂଜା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା । ମହେନ୍ଦ୍ର ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିବାରୁ ପୂଜା ସହ ଆଦୌ ପଡ଼ୁ ନଥିଲା । ଅନେକ ସମୟରେ ପୂଜା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ସହି ନପାରି  ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଉଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମହେନ୍ଦ୍ର ପୁଜାସହ ଝଗଡ଼ା କରିବା ସହ ମାରପିଟ୍ କରିଥିଲା । ପୂଜା ଏହି ଘଟଣାରେ ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ଏହି ଘଟଣାରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପୂଜା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା  । ପ୍ରଥମେ ପୂଜାର ଦୁଇଭାଇ ସଂଜିତ ଓ ଆଦିତ୍ୟକୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୂଜା ଖସିଯାଇଥିଲା ।

ମହେନ୍ଦ୍ର କିମ୍ବା ପୂଜା ଦୁଇଭାଇଙ୍କର ଫୋନ ନ ଲାଗିବାରୁ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲା ପୂଜା । ପୋଲିସ ମହେନ୍ଦ୍ରର ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ୍ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବାର ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ଶଶ୍ଵରଘର ଲୋକ ପୂଜାକୁ ନ ଛାଡ଼ିଲେ ଦୁଇଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବ ବୋଲି ମହେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ପୁଜା ଘରଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବାର ଏହି ଦୁଇଭାଇଙ୍କର ଭୂମିକା ଅଛି ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହେନ୍ଦ୍ର ପୋଲିସକୁ କହିଛି ।

ପୋଲିସ ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ଗିରଫ କରିବାପରେ ଦୁଇଭାଇଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

   Related Posts