scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ଜୀବନ୍ତ ଜଳିଗଲେ ଚାଳକ

17/03/2020 at 11:25 AM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ ୧୭।୩: ଅହମ୍ମଦାବାଦ ହାତୀଜାନ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ସୋମବାର ସକାଳେ କାର୍ ରେ ନିଆଁ ଲାଗି ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ହାତୀଜାନ୍ ସ୍ଥିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା ପାଇନର ଫ୍ଲାଟ୍ ରେ ରହୁଥିଲେ ମନୋଜ ସୋନି । ସେ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟର ଥିଲେ । ତାଙ୍କ କାର୍ ର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ନମ୍ବରରୁ ତାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ପରେ ଏନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ମନୋଜ ସୋନି ହାତୀଜାନ୍ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରୁ ଗାଡିରେ ଡିଜେଲ ପକାଇ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ବେଳେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା । ହଠାତ୍ ରାସ୍ତାରେ ଲୋକ ଦେଖିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କଡ କାର୍ ଭିତରୁ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପରସ୍ଥିତ ଲୋକ ପାଣି ପକାଇ ନିଆଁ ଲିଭାଇବକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଜଣେ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗକୁ ଫୋନ୍ କରି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ ।ମାତ୍ର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ମନୋଜଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ, କାରରେ ନିଆଁ ଲାଗିବା ପରେ କାର୍ ଭିତରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟରେ କାର୍ ର ପଛ କାଚ ଭାଙ୍ଗି ଭିତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ବିବେକାନନ୍ଦନଗର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

   Related Posts