scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସ୍ତ୍ରୀ କରୱା ଚୋୖଥ ବ୍ରତ ରଖିବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସ୍ୱାମୀ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

28/10/2018 at 12:28 PM

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ୨୮/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ସ୍ତ୍ରୀ କରୱା ଚୋୖଥ ବ୍ରତ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେବାରୁ ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମଥୁରା ଜିଲ୍ଲାରେ ଶନିବାର ଦିନ ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବିବାହିତ ପୁରୁଷ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ନୂଆ ବାହା ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ କରୱା ଚୋୖଥ ବ୍ରତ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିବାରୁ ସେ ଏଭଳି କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଦୀପ ଚାନ୍ଦ |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଦୀପ ନିଜ ପରିବାର ସହ ମାଘେରା ଗାଁରେ ରହନ୍ତି | ୪ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ପେଶାରେ ସେ ଜଣେ ଦର୍ଜୀ | ଶନିବାର ସକାଳ ୧୦ଟା ରେ ଦୀପ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କରୱା ଚୋୖଥ ବ୍ରତ ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥତା ଯୋଗୁଁ ବ୍ରତ ରଖିବେନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଦୀପ ନିଜକୁ ଏକ ଘର ଭିତରେ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ | ଘରଲୋକ କବାଟ ବାଡେଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୋଲିନଥିଲେ | ତେବେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଘରଲୋକ କବାଟ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥିଲେ | କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଦୀପ ଏକ ସିଲିଂ ଫ୍ୟାନରେ ଓଢଣୀ ଲଗାଇ ଝୁଲୁଛନ୍ତି | ପରିବାରଲୋକେ ସଂଗେ ସଂଗେ ତାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କୌଣସି ସୂଈସାଇଡ ନୋଟ ମିଳିନଥିବା ବୃନ୍ଦାବନ ଆଇଆଇସି ରାମପାଲ ସିଂ ଭାଟି କହିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ତେବେ ଏଯାଏଁ ଘଟଣାର କୌଣସି ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ନଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି |

   Related Posts