oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପତ୍ନୀ ନିର୍ଯାତନା ଆଳରେ ପୁରା ପରିବାରକୁ ମାରି ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ୩୭ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ସ୍ବାମୀ

6/07/2019 at 8:20 AM

ମସୁରୀ ୬|୭: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାରକୁ ମାରିଦେଇ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଭଳି ଘଟଣା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି । ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ମୁମ୍ବାଇ ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମସୁରୀ ନିକଟସ୍ତ ଶତାବ୍ଦୀପୁରମ୍ ରେ ପୁଣି ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପ୍ରଦୀପ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ତିନି ଛୁଆକୁ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜେ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପୋଲିସ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି । ପତ୍ନୀ ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାରକୁ ମାରିଦେବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ଭାବି ସେ ଏଭଳି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା ପ୍ରଦୀପ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ୪ଟି ଯାକ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପରିବାରକୁ ମାରି ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ପ୍ରଦୀପ ଜଣେ ଅଭ୍ୟାସଗତ ମଦ୍ୟପ ଥିଲା । କୌଣସି କାମଦାମ କରୁନଥିବା ବେଳେ ସବୁବେଳେ ଘରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରୁଥିଲା । ଅପରପକ୍ଷରେ ପ୍ରଦୀପର ମୃତ ପତ୍ନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ନର୍ସ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟରୁ ବଡ ପୁଅର ବୟସ ୧୧ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କର ବୟସ ୫ ଓ ୩ବର୍ଷ ।

ପ୍ରଥମେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ୩୭ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରଦୀପ ଛୁଆମାନଙ୍କ ପାଟିରେ ବିଷ ଭର୍ତ୍ତି କରି ମୁହଁକୁ ଟେପ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ସିଲ୍ କରିଦେଇଥିଲା । ସମସ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପରେ ନିଜେ ବେକରେ ରଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା ।

   Related Posts